آرایشگاه در سالن های عروسی

آیا سالن های عروسی از آرایشگاه خدمات عروس نیز برخوردار هستند؟

امروزه برخلاف گذشته عروسی ها در تالارهای عروسی برگزار می شوند. این تالارها دارای امکانات و پرسنل لازم جهت برگزاری هرچه بهتر عروسی ها را دارند. شما می توانید از خدمات چنین سالن های عروسی برخوردار شده و شب عروسی خودتان را به بهترین نحو برگزار کنید. با این وجود، یکی از مهمترین اقداماتی که در این روز انجام می شود، آرایش عروس است. حال این سوال به میان می آید که آیا تالارهای عروسی در میان خدمات متنوع خود، از آرایشگاه خدمات عروسی نیز برخوردار هستند یا خیر؟

تالارهای عروسی، بهترین مکان برای برگزاری عروسی

اگر شما نیز به دنبال مکانی مناسب برای برگزاری عروسی خود هستید، تالارهای عروسی بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. این تالارها دارای خدمات عروسی بسیار متنوعی بوده و می توانند بار سنگین مسئولیت برگزاری عروسی را از روی دوش شما بردارند. از جمله مهمترین این خدمات می توان به در اختیار قرار دادن یک فضای بسیار زیبا و مناسب برای پذیرایی از مهمانان اشاره کرد. در چنین مکان های دیزاین های بسیار جذاب و دیدنی برای عروسی ها انجام شده است.

از جمله این دیزاین ها می توان به گل آرایی میزها و صندلی ها، گل آرایی ورودی، سفره های عقد و … اشاره کرد. همچنین این تالارها معمولا دارای ظرفیت های بسیار بالایی بوده و قادر هستند تا از میهمانان شما در طول مراسم به خوبی پذیرایی کنند. پرسنل تالارها، وظیفه پذیرایی از مهمانان، آوردن میوه، شام و شیرینی را به عهده دارند. به تمامی این موارد، می توان به نورپردازی زیبا تالارها نیز اشاره کرد که همه چیز را برای یک شب رویایی مهیا می کنند.

خدمات آرایشگاه عروس

اما بدون شک یک عروس در شب عروسی خود، به آرایش مخصوص عروس نیاز دارد. از این رو نیاز دارد تا از خدمات آرایشگاه عروس بهره مند شود. وجود آرایشگرها و میکاپ آرتیست های حرفه ای در آرایشگاه های عروس، این شانس را به شما می دهند تا آرایشی خاص و متفاوت را تجربه کرده و به زیبایی هرچه تمام تر شب عروسی خود بدرخشید. از مهمترین خدمات آرایشگاه های عروس می توان به پاکسازی و لایه برداری از پوست عروس اشاره کرد. با از بین بردن تمامی آلودگی های پوستی و سلول های مرده، پوست صورت شما شفاف و جوان خواهد شد.

همچنین در این آرایشگاه ها، خدمات ناخن، مژه و ابرو نیز انجام می شود. اما شاید یکی از مهمترین خدمات این مکان ها، خدمات گریم و میکاپ باشد. به این خدمات همچنین می توان شنیون، اپیلاسیون و لیزر، کراتین، رنگ مو و … را نیز اضافه کرد. البته در دریافت خدمات آرایش عروس، باید به رنگ چهره و فرم صورت فرد نیز توجه زیادی شود. از آن جایی که خدمات آرایش عروس یکی از گران ترین بخش هایی عروسی به شمار می رود، لازم است تا نسبت به دریافت بهترین خدمات، وسواس زیادی به خرج دهید.

سالن های عروسی و آرایشگاه خدمات عروس

همانطور که تا بدین جا نیز به خوبی متوجه شدید، سالن های عروسی مکان هایی هستند که به عنوان مکان برگزاری مراسم عروسی شناخته می شوند. از سوی دیگر، آرایشگاه های خدمات عروس می توانند خدمات آرایشی عروس را ارائه کنند. از این رو این دو مکان، دو مکان کاملا جدا از یکدیگر بوده که خدمات کاملا متفاوتی را به عروس و داماد ارائه می کنند. به صورت معمول نیاز است تا برای دریافت خدمات هر یک از این دو مکان ها، از هفته ها و یا حتی ماه ها قبل اقدام کنید.

دریافت هر دو این خدمات نیز هزینه های سنگینی روی دوش عروس و داماد می گذارد. به صورت معمول عروس ها در ابتدای روز به سالن ها و آرایشگاه های عروس مراجعه می کنند؛ چرا که پیاده سازی آرایش عروس، نیازمند ساعت ها کار و تلاش است. از سوی دیگر، سالن های عروسی نیز در صبح روز برگزاری مراسم، باید شروع به آماده کردن میزها و صندلی ها و دیزاین سالن کنند. اما این سوال به میان می آید، حال که سالن های عروسی نیز از ابتدای روز کار خودشان را آغاز می کنند، آیا از آرایشگاه خدمات عروس نیز برخوردار هستند یا خیر؟

آرایشگاه در سالن های عروسی

آیا سالن های عروسی خدمات آرایش عروس ارائه می دهند؟

خیر؛ به صورت معمول سالن های عروسی تنها محل برگزاری مراسم عروسی به شمار رفته و هیچ خدماتی برای آرایش عروس به مشتریان خود ارائه نمی کنند. در واقع عروس باید در سالن های آرایش عروس ثبت نام کرده و بعد از دریافت خدمات آرایش عروس به همراه داماد به سالن عروسی مراجعه کند. دلیل این امر نیز نداشتن محل لازم و امکانات برای ارائه خدمات آرایش عروس است.

به صورت معمول، سالن های عروسی فاقد مکانی هستند که تمامی امکانات لازم برای آرایش عروس را در اختیار داشته باشد. جدا از وجود میز، صندلی و آینه مخصوص، چنین سالن هایی باید تمامی وسایل و ابزار لازم به همراه نیروی میکاپ آرتیست را در اختیار داشته باشند. این در حالی است که اکثر سالن ها چنین خدماتی را نداشته و از این رو آرایش عروس در سالن های عروسی صورت نمی گیرد.

میکاپ حرفه ای عروس در سالن عروسی

با توجه به این که آرایش شدن عروس در یک محل و برگزاری عروسی در مکان دیگر می تواند مشکلاتی مانند خراب شدن آرایش در طول مسیر رفت و آمد و همچنین هدر رفتن زمان شود، این امکان برای افراد وجود دارد تا خدمات آرایش عروس را در سالن های عروسی برگزار کنند. با این وجود، برای دریافت چنین خدماتی باید از امکانات سالن عروسی مطلع شوید. از آن جایی که عروس و دامادها از ایده دریافت میکاپ عروس در سالن های عروسی استقبال می کنند، امروزه رفته رفته به تعداد سالن های عروسی که دارای سالن آرایش مجهز هستند، افزوده شده است.

شما می توانید با پیدا کردن چنین سالن هایی، از خدمات آرایش عروس در سالن های عروسی برخوردار شوید. البته که امروزه آرایشگرها و میکاپ آرتیست های حرفه ای زیادی وجود دارند که امکان ارائه خدمات آرایش عروس در محل های مختلف، مانند سالن های عروسی را دارند. به هر حال، چنین به نظر می رسد که دریافت خدمات آرایش عروس در سالن های عروسی امکان پذیر است.

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان