بچگانه

جدول ست رنگ لباس بچه را بشناسید!

لباس کودک
 • آیا تاکنون در مورد جدول ست رنگ لباس بچه چیزی شنیده اید؟ همه ی پدر و مادرها، اطرافیان کودکان بارها دچار تردید در انتخاب رنگ لباس برای کودک شده اند و این مسئله جز مواردی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.
  مسلما هنگامی که کمد لباس کودک را باز می کنیم، این سوال اساسی برای ما پیش می آید که حالا باید کدام لباس را برای او انتخاب کنم؟
  به نظر شما کدام رنگ لباس برای کودکان بهتر است؟
  در مجالس و مهمانی های مختلف باید کدام لباس را برای کودک انتخاب کرد؟
  پاسخ به این سوالات از اصلی ترین چالش هایی است که امروزه پدر و مادر ها با ان مواجه میشوند. کودکان سمبل طرز تفکر و میزان ارزش اجتماع یک خانواده هستند.
  بنابراین اگر یک کودک در خانواده به خوبی لباس بپوشد، همه ی افراد پدر و مادر او را عامل این موفقیت میدانند و آنان به خوبی بر این نکته آگاهی دارند که هیچ کودکی به تنهایی نمیتواند از پس لباس پوشیدن بر آید و انتخاب درستی داشته باشد،
  بنابراین بهتر است از همین الان دست به کار شوید به سراغ کمد لباس های کودکتان بروید و لباسی مناسب را برای او انتخاب کنید. اگر شما در مورد جدول ست رنگ لباس کودک چیزی نمی دانید و دوست دارید تا لباس های کودکان با روش های کاملا اصولی تطبیق دهید،

  در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به طور مفصل با این موارد آشنا شویم.

  لباس کودک

  هارمونی رنگ در جدول ست رنگ لباس بچه

  مسلما کلمه ی هارمونی را در مکان های مختلفی شنیده اید و حتی گاهی در مورد معنای آن نیز فکر کرده اید. هارمونی یعنی اینکه بتوانید رنگ های مختلف لباس ها را جفت سازی کنید و آنان را به نحوی در کنار یکدیگر بچینید که ترکیب زیبا و جذابی در ظاهر بوجود آید.
  جدول ست رنگ لباس بچه به شما کمک میکند تا لباس های کودکان دارای هارمونی فوق العاده چشم نوازی شوند.
  شاید در ظاهر هنگامی که در مورد جدول ست رنگ لباس بچه صحبت می کنیم این تصور برای بسیاری از افراد پیش اید که ایجاد تعادل رنگ میان لباس ها و بوجود آوردن هارمونی رنگی کار سختی می باشد و از دست هر کسی بر نمی آید.
  اما حقیقت آن است با کمی دقت و توجه به جدول ست رنگ لباس بچه میتوان به راحتی این کار را انجام داد و نتیجه ای مطلوب بدست آورد.

  شاید برای شما نیز پیش اده باشد که به مهمانی و مجلسی وارد شوید که افراد دارای لباس هی گران قیمتی باشند و در اصطلاح لباس های مارک دار پوشیده باشند اما در ظاهر این لباس ها هیچ تناسبی نداشته باشند و هارمونی میان رنگ ها ایجاد نشده باشد.
  به نظر شما چه عاملی ممکن است باعث بوجود آمدن چنین مشکلی شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت تنها با توجه به چرخه رنگ و جدول ست رنگ لباس بچه میتوان هارمونی زیبایی را در ست لباس کودک ایجاد کرد.

  اگر شما توانایی ست کردن لباس داشته باشید و جدول ست رنگ لباس بچه را بشناسید، اصلا نیازی به خرید لباس های گران قیمت و مارک دار نمیباشد.
  در بسیاری از موارد دیده شده است که کودکانی که لباس های معمولی و با قیمت و کیفیت متعادل می پوشند،
  بسیار جذاب تر از کودکانی هستند که لباس مارکدار میپوشند، دلیل این موضوع نیز کاملا مشخص است، آشنایی با جدول ست رنگ لباس بچه و اصول ست کردن لباس عامل اصلی اسن موضوع می باشد.

  لباس کودک

  رنگ خنثی چیست؟

  بسیاری از والدین در هنگام انتخاب لباس برای کودک خود نمی دانند که ایا میتوانند از رنگ های خنثی نیز برای خوشتیپ تر کردن کودک خود استفاده کنند یا خیر.

  رنگ های خنثی به رنگ هایی مانند سیاه، سفید، خاکستری و طوسی میگویند که در میان بزرگترها نیز بسیار طرفدار دارند. حقیقت ان است که رنگ های خنثی بهترین گزینه برای ست های ترکیبی می باشد. آن دسته از افرادی که علاقه ای به ست های تک رنگ ندارند و دوست دارند تا ست لباس آنها کاملا ترکیبی و چند رنگ باشد،می توانند از رنگ های خنثی نیز کمک بگیرند.

  حقیقتی که شما باید آن را بدانید آن است که این رنگ ها به تنهایی دارای بار مثبت یا منفی نمیباشند و مانند رنگ های دیگر دارای خاصیت خاصی نیز نمی باشد.
  برای مثال رنگ سبز معمولا به افراد، احساس آرامش را منتقل میکند و رنگ نارنجی نیز بسیار انرژی بخش و شاداب کننده است و این در حالی میباشد که رنگ های خنثی هیچ احساسی را به انسان ها منتقل نمی کنند و به همین خاطر نیز فعالان و متخصصان در زمینه مد و پوشاک توصیه میکنند که افراد به جای انکه رنگ پایه ی ست لباس های خود را بر مبنای سیاه، سفید، طوسی و…. گذارند،
  بهتر است از این رنگ ها به عنوان رنگ فرعی در تکمیل ست لباس خود استفاده کنند. جلوه ی ظاهری رنگ های خنثی در کنار دیگر رنگ ها بسیار جالب و دیدنی میشود.

  لباس کودک

  رنگ های سرد و گرم

  یکی از اساسی ترین موضوعاتی که معمولا در جدول ست رنگ لباس بچه در مورد آن بسیار صحبت می شود، آشنایی با رنگ های سرد و گرم میباشد.

  رنگ های سرد به رنگ هاییی همانند سبز، آبی و بنفش گفته میشود و رنگ های گرم نیز به رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی و زرد  و… میگویند.

  رنگ های گرم معمولا انرژی بخش هستند و احساس شادابی بسیار زیادی را به کودکان منتقل میکنند.

  به همین خاطر نیز بیشتر روانشناسان توصیه میکنند که برای انتخاب رنگ لباس های کودکانی که دچار بیش فعالی هستند به هیچ عنوان از رنگ های گرم و جیغ استفاده نکنید، چرا که این رنگ ها باعث تشدید حالت بی قراری آنها خواهند شد و انرژی انان را دو چندان می کنند.
  برای انتخاب لباس مناسب برای چنین کودکانی بهتر است از رنگ های سرد استفاده کرد. این رنگ ها باعث ایجاد احساس آرامش و امنیت در کودکان میشود و حال آنها را بسیار خوب میکند. در صورتی که دوست داشته باشید می توانید در کنار رنگ های گرم و سرد از رنگ های خنثی نیز کمک بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست