راز جذابیت مردان

 

راز جذابیت مردان از نگاه زنان

برخی از آقایان در نگاه اول ظاهری کاملاً معمولی دارند، اما کافیست برای چند دقیقه با آن ها هم کلام شوید تا احساس کنید با جذاب ترین مرد جهان هم صحبت شده اید! اما برخلاف این افراد برخی از مردان با وجود ظاهر زیبا و استایل منحصر به فردشان برای زنان جذابیتی ندارند.

طبق این توضیحات ممکن است برایتان سوال ایجاد شود که راز جذابیت مردان از نگاه زنان چیست و چطور می توان زنان را به سمت خود جذب کرد؟! در ادامه قصد داریم به بررسی این مسئله پرداخته و خصوصیات بارز مردان جذاب را شرح دهیم.

جذابیت ظاهری مردان برای زنان

به نظرتان مردان جذاب چه خصوصیاتی دارند ؟ آیا ظاهر آقایان باعث افزایش جذابیتشان می شود یا این که ویژگی های اخلاقی از اهمیت بالاتری برخوردار هستند؟

اولین چیزی که باعث جذابیت آقایان در نظر خانم ها می شود ظاهر و استایل آن ها است. اما پیش از آن بوی بدن افراد به مشام می رسد و می تواند تمامی معادلات را به هم بریزد!

به همین دلیل است که معمولاً قیمت ادکلن مردانه اصل برای مردان جذاب اهمیتی ندارد و این افراد هر ماه مبلغی را صرف خرید عطر و ادکلن می کنند.

معمولاً پیش از حضور مردان جذاب در ملاقات های کاری، مهمانی های مختلف و قرار های عاشقانه عطر امضایشان به مشام رسیده و دیگران را مسحور می کند. بنابراین می توان مهمترین راز جذابیت پسر از نظر دختر را به بوی بدن و پرفیوم مورد استفاده آن ها مرتبط دانست!

البته ویژگی های دیگری نیز باعث جذابیت آقایان در نگاه خانم ها می شود که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

مردان جذاب خوش لباسند!

چه بپذیریم چه نپذیریم جذابیت ظاهری مردان برای زنان اهمیت زیادی دارد. در واقع زنان معمولاً جذب مردان خوش لباس می شوند. بنابراین بهتر است برای هر موقعیتی لباس مناسبی را انتخاب کرده و با استایلی خاص و منحصر به فرد در حضور همسر یا پارتنر زندگیتان حاضر شوید.

در حین انتخاب لباس فرم اندام خود را بشناسید و لباس هایی را انتخاب کنید که باعث پوشش برخی از عیوب ظاهریتان می شوند.

همچنین در حین خرید لباس به رنگ پوست و چشم خود توجه داشته باشید و لباسی را تهیه کنید که جذابیت چهره تان را افزایش می دهد. برای مثال شخصی که چشمانی به رنگ سبز یا آبی دارد می تواند با پوشیدن لباسی به همین رنگ زیبایی چشمان خود را دو چندان کند.

نقش مو در جذابیت ظاهری مردان

از جذابیت ظاهری مردان برای زنان می توان به مدل موی آن ها اشاره کرد. کافیست استایل موهای خود را متناسب با فرم صورتتان تغییر دهید تا جذابیت ظاهریتان دوچندان شود.

برای انتخاب مدل موی مناسب می توانید با آرایشگر خود مشورت کرده و مدلی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با هندسه صورتتان داشته باشد. همچنین در صورتی که دچار مشکلاتی مانند شوره سر یا وزی موها شده اید، حتما برای درمان آن اقدام کنید.

نقش ریش در جذابیت ظاهری آقایان

جذابیت ظاهری مردان برای زنان با ریش کامل می شود. در واقع بسیاری از خانم ها در این مورد با یکدیگر هم نظرند که ریش چهره آقایان را مردانه تر جلوه می دهد.

اما مطمئناً این مسئله در رابطه با تمامی آقایان صادق نیست! بنابراین بهتر است پس از بلند کردن ریش ها، شیو صورت و رویش مجدد ریش و سبیل چند عکس از خودتان بگیرید و بررسی کنید که کدام مدل باعث افزایش جذابیت ظاهری تان می شود.

همچنین توصیه می کنیم در صورتی که علاقه ای به شیو کردن ریش و سبیلتان ندارید حتما آن ها را شانه زده و با قیچی مرتب کنید.

راز جذابیت مردان

مردان جذاب با صورتی تمیز و شاداب

ساده ترین راز جذابیت پسر از نظر دختر در آراستگی ظاهری آن ها نهفته است. در واقع اکثر خانم ها نسبت به تمیزی حساسیت داشته و به همین دلیل مردان تمیز و آراسته را جذاب می دانند.

اما برای داشتن ظاهری آراسته دوش گرفتن کافی نیست! در واقع باید با استفاده از شوینده مخصوص، پوست صورت خود را نیز پاکسازی کرده و برای رفع جوش های سرسیاه و آکنه اقدام کنید.

بنابراین به آقایان توصیه می کنیم از یک روتین پوستی مناسب استفاده کنند تا پوست صورتشان سالم، شاداب و تمیز باشد.

مردان جذاب چه خصوصیتی دارند؟

در قسمت قبل خصوصیات ظاهری مردان جذاب را شرح دادیم اما در کنار این موارد فاکتورهای دیگری نیز باعث افزایش جذابیت پسر از نظر دختر می شود. در ادامه به بررسی این فاکتورها پرداخته و راه های افزایش جذابیت مردان را شرح می دهیم.

نقش زبان بدن در جذابیت مردان

راز جذابیت مردان از نگاه زنان در زبان بدنشان خلاصه می شود. در واقع زبان بدن راهی برای ارتباط غیر کلامی است و در نگرش دیگران نسبت به شما تاثیر می گذارد.

شما می توانید با برقراری تماس چشمی با پارتنر خود، لبخند زدن، باز نگه داشتن دست ها، قوز نکردن و حرکت دادن دست ها در حین صحبت کردن باعث افزایش جذابیت ظاهری خود شوید. همچنین توصیه می کنیم از دست به سینه نشستن اجتناب کنید چرا که شما را مغرور و غیر اجتماعی جلوه می دهد.

اعتماد به نفس داشته باشید

بارزترین نشانه جذابیت پسر از نظر دختر در داشتن اعتماد به نفس خلاصه می شود. البته منظور از اعتماد به نفس خودپسندی و تکبر نیست!

در واقع توصیه می کنیم در هنگام صحبت کردن با پارتنر خود استرس نداشته باشید و طوری رفتار کنید که پارتنرتان احساس آرامش و امنیت بیشتری داشته باشد.

مردان جذاب مهربانند

آقایان گمان می کنند غرور و تکبر راز جذابیت مردان از نگاه زنان است اما خانم ها بیشتر جذب مردان مهربان و شوخ طبع می شوند.

مهربانی و محبت به زنان مانند نور خورشید برای گیاهان عمل کرده و خانم ها را جذب شما می کند. در کنار آن داشتن حس شوخ طبعی باعث می شود تا بتوانید در لحظات حساس پارتنر خود را بخندانید و مشکلات را مدیریت کنید.

راز جذابیت مردان

مردان جذاب رمانتیک هستند

مردان جذاب چه خصوصیاتی دارند که آن ها را از دیگران متمایز می کند؟ اگر از ما بپرسید می گوییم یکی از مهمترین خصوصیات مردان جذاب این است که عشق خود را به پارتنرشان ابراز می کنند.

در واقع مردان جذاب، مردانی رمانتیک و محترم هستند که نیاز پارتنر خود را شناسایی کرده و به خوبی با او رفتار می کنند. همچنین مردان جذاب عشق و علاقه خود را ابراز کرده و پارتنر خود را یک فرشته می بینند.

سخن پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که مردان جذاب چه خصوصیاتی دارند و در برابر پارتنر خود چطور رفتار می کنند.

اگر به تازگی به کسی علاقه مند شده و به دنبال راهی برای افزایش جذابیت ظاهری خود و جلب نظر او هستید حتماً این مقاله را مطالعه کنید. به این صورت می توانید جذابیت ظاهر و باطن خود را افزایش داده و دل معشوقتان را به دست آورید.

البته توجه داشته باشید ویژگی های شرح داده شده تنها فاکتورهای مردان جذاب نیستند! در واقع مردان جذاب افرادی وفادار، قابل اعتماد، صادق، پرشور، با سخاوت، هنرمند و با ملاحظه هستند و همیشه پارتنر خود را حمایت می کنند.

همچنین مردان جذاب در حین رابطه جنسی به همسر خود اهمیت داده و همیشه آماده کمک به پارتنرشان هستند.

در انتها ذکر این نکته ضروری است که جذابیت ظاهری پس از مدتی عادی و تکراری می شود. اما جذابیت باطنی میل و اشتیاق پارتنرتان را به شما افزایش داده و رابطه ای سالم و پایدار را به وجود می آورد.

 

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان