این سرهمی دمپا های بلندی دارد و تقریبا کل بدن را پوشش میدهد. و بنابر ذوق طراح می تواند در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید شود. همچنین مدل یقه های آن می تواند متفاوت باشد. لباس‌ های اورال و یک تکه‌ ی کار، که در تناسب با مشاغل و شرایط محیطی مختلف تولید می‌ شوند از دیگر لباس ‌های پر کاربرد می‌ باشند. اورال‌ های مجلسی و فانتزی زنانه نیز در طرح ‌ها و شکل های مختلفی تولید و عرضه می‌ شوند.

کاربرد لباس اورال‌

هیچ محدودیت سنی ‌ای برای پوشیدن اورال‌ ها وجود ندارد. این گونه از لباس برای خانم‌ ها ، آقایان و کودکان موجود است. کاربرد و گستردگی اورال‌ ها نیز چندان محدودیتی ندارد. علاوه بر لباس کار و مشاغل مختلف، سرهمی‌ ها امروزه برای مهمانی‌ ها و مجالس، لباس ورزشی، به عنوان لباس راحتی و لباس خواب، در قالب لباس بیرون و به عنوان لباس فانتزی تولید و عرضه می‌ شوند.

انواع لباس اورال‌

شاید عمده ‌ی تقسیم بندی لباس‌ های سرهمی را بتوان از منظر نوع کاربرد و شکل دمپا و یقه دانست.

سرهمی یا جامپ سوت برای چه افرادی مناسب است؟

از جمله ویژگی هایی که لباس اورال را از سایر لباس ها متمایز می کند این است که این لباس ها مناسب همه سنین بوده و خانم ها و آقایان به آسانی می توانند از آن استفاده نمایند. به ویژه برای کودکان داشتن این لباس ها بسیار جذاب خواهد بود. زیرا لباسی است که مناسب برای همه فصول بوده و می توانید آن را با لباس های گرم یا لباس های تابستانه ست کنید. حتی آقایان هم می توانند از لباس های بیلرسوت استفاده کنند.
اگرچه باید گفت که این لباس ها چندان مناسب مراسم های رسمی نیستند اما آقایان در برخی از مشاغل می توانند از این لباس ها استفاده نمایند. اما در نهایت مشتری اصلی این لباس ها خانم ها هستند. خانم ها در انتخاب لباس اورال گزینه های فراوانی پیش رو دارند و می توانند این لباس ها را با جنس ها و سبک های مختلف تهیه کرده و استفاده نمایند

نمایش دادن همه 4 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36