شلوارک یک پوشش راحت برای محیط خانه یا موقعیت های غیر رسمی به حساب می آید. در فصل تابستان این لباس به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین مدل های متنوع مردانه و زنانه آن باعث شده که در طرح و رنگ های مختلف به بازار عرضه شود.

شلوارک زنانه اسمارا
از ویژگی های این شلوارک ها می توان به سبک و راحت بودن اشاره کرد. شیک و زیبا بودن مدل های این نوع از شلوارک به شما استایل جذابی می بخشد. جنس این شلوارک ها بسیار نرم و لطیف می باشد و همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی و با آب 40 درجه سانتی گراد را دارند. این شلوارک ها زیپ دار هستند و دارای دو جیب بزرگ و یک جیب کوچک در جلو می باشند.

شلوارک کتان و پارچه ای زنانه
این شلوارک ها از کتان و کنف ساخته شده اند و از استایل راسته برخوردارند. دو جیب مورب در طرفین و دو جیب بزرگ و یک جیب کوچک در جلو و حلقه برای کمربند از خصوصیات ظاهری این مدل محسوب می شوند.

شلوارک سندبادی
جنس این مدل از پنبه می باشد و قابلیت اتو کشی و همچنین شستشو در دمای 40 درجه سانتی گراد را دارد. الیاف نخی هادی گرما هستند و حرارت بدن را دفع می کنند و از همین رو بسیار خنک هستند و برای استفاده در فصول گرم سال مناسب می باشند.

خرید شلوارک از ویرما :
بسته به نوع کاربردی که میخواهید داشته باشید دارد. و از نکاتی که باید به ان توجه کرد کمر کشی یا کمر بند خور بودن ان و همینطور جنس نخی یا پلی استر بودن ان می باشد. و نیز در مدلهای اسپرت و خانگی شلوارک ها را کمی بزرگتر از سایزی که برای شلوار می پوشند خریداری می کنند.

هیچ محصولی یافت نشد.