جالب است بدانید تاپ به لباس ­هایی گفته می­ شود که برای بالا تنه استفاده می­ شوند. در واقع تاپ واژه ای از زبان انگلیسی ‌است که برای نوعی از لباس زنانه که معمولاً  گردن تا کمر را می‌ پوشاند به کار می‌ رود. تاپ‌ ها انواع و اقسام مختلفی دارند از جمله تاپ‌ های آستین بلند، آستین کوتاه، دکلته و بدون آستین و یا بندی که با توجه به فصل سال و آب و هوای منطقه مورد استفاده قرار می ­‌گیرند.
نکته‌­ی جالب دیگر این است که معمولاً در زبان فارسی به آن دسته از لباس‌­ هایی که به صورت دو بنده، دکلته و یا بدون آستین هستند تاپ گفته می ­شود. این لباس ­‌ها کاربرد های مختلفی از جمله برای استفاده در تفریح و مسافرت­‌ ها، استفاده­‌ ی روز مره و یا مهمانی و یا استفاده برای مجالس رسمی، دارند. تاپ‌­ ها بیشتر با رنگ های بسیار متنوع و مدل ­‌های جذاب و برش هایی که متعلق به اندام خانم هاست دوخته می ‌­شوند.

بهترین انتخاب از انواع تاپ زنانه راحتی
تاپ های زنانه نخی معمولا برای کاربرد های خانگی بکار می‌ روند. شاید بتوان یکی از پر کاربرد ترین انواع جنس تاپ زنانه را تاپ نخی زنانه دانست. این نوع تاپ ها مناسب برای دور همی های خودمانی و دوستانه نیز است. طرح های تاپ نخی بیشتر به صورت گل دار، ساده و یا راه راه می‌ باشد.

انواع مدل تاپ زنانه در ویرما
شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیش از 45 نوع مختلف از انواع تاپ زنانه در دنیا وجود دارد. برخی از آن ها دارای آستین و برخی بدون آستین هستند. از انواع مدل تاپ های زنانه می توان به تی ‌شرت زنانه ، بلوز یا شومیز زنانه ، بافتنی ‌ها و لباس های گرم ، شومیز یا بلوز های بلند پیراهنی ، تاپ‌ های دکلته یا دو بنده و غیره اشاره کرد.

نمایش دادن همه 10 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36