نیم‌ تنه چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که نیم ‌تنه یکی از لباس های مخصوص خانم‌ ها است که به خصوص دختران جوان به پوشیدن و استفاده از آن رغبت زیادی نشان می ‌دهند. نیم‌ تنه در اشکال مختلف و از اجناس متفاوتی تهیه ‌شده و در بازار عرضه می‌ شود. برای انتخاب نیم ‌تنه مناسب باید به برخی ویژگی ‌های آن دقت داشته باشیم. انتخاب درست زمانی اتفاق می ‌افتد که بدانیم دقیقاً چه چیزی می ‌خواهیم و همچنین بدانیم که هر لباسی چه کاربردی داشته و برای کجا مناسب‌ تر است. نیم‌ تنه‌ ها معمولاً برای فعالیت ورزشی استفاده می‌ شوند و به ‌صورت تک همراه با شلوار یا شلوارک ورزشی ست می‌ شوند نیم‌ تنه به دو نوع نیم‌ تنه ورزشی و نیم ‌تنه فانتزی تقسیم می ‌شود.

نیم تنه اسپورت
این نیم تنه‌ های ورزشی با داشتن رنگ ‌های شاد و روشن و شکل های مختلف، افراد را ترغیب به ورزش کردن و لاغر شدن و داشتن اندامی ایده آل و جذاب می ‌کنند. اکثر لباس ‌های ورزشی بخصوص لباس‌ هایی که مناسب فضا های بسته و سالن های ورزشی هستند، از جنس هایی با خاصیت کشسانی با قدرت جذب عرق بدن تولید می ‌شوند.

نیم تنه فانتزی در ویرما
معمولا این نیم تنه ها برای داشتن یک استایل نیمه رسمی مناسب هستند. این نیم تنه ها را می توان با دامن، شلوارک و شلوار ست کرد.و در مهمانی های غیر رسمی استفاده کرد. نوع دیگر این نیم تنه ها با قد بلند تر به همراه یک کت یا ژاکت می تواند یک استایل کژوال و بسیار زیبا را ایجاد کند. جنس پارچه نیم تنه های فانتزی مانند هر لباس دیگر می تواند از تور، نخ ،پلاستیک و…و همچنین می تواند دارای گلدوزی، مهره و …. و آنچه باعث افزایش جذابیت و زیبایی آن ها می شود طراحی و تولید شوند.

نمایش دادن همه 12 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36