شناختن انواع مختلف لباس ها از اصول اولیه مد است که دانستن آن برای هر کسی که علاقمند به مد و فشن باشد ضروری است. اگر بخواهیم نگاهی کلی و اجمالی به پارچه های شلواری داشته باشیم باید آن ها را به دو گروه پارچه برای شلوار های رسمی و اداری و پارچه های مجلسی تقسیم کرد، البته پارچه های اسپرت را نیز نباید فراموش کرد.

رنگ شلوار ها
رنگ این پارچه ی شلوار های اداری اغلب تیره می باشد و به راحتی می توانید با خرید این پارچه ها یک ست زیبای مانتو و شلوار اداری و رسمی داشته باشید.
پارچه های مجلسی و اسپرت بسیار متنوع هستند و نمی توان محدودیتی برای انتخاب آنها قائل شد، بنابراین شاید انتخاب بهترین پارچه به جز شلوارهای اداری و رسمی کاملاً به سلیقه فردی بستگی دارد. اما پارچه های کتانی، غواصی و پنبه ای برای شلوارهای اسپرت و پارچه های کرپ کش، تترون، نخی، کتانی، پرادا و پارچه هایی که دارای انواع رنگ بندی های زیبا هستند برای شلوارهای مجلسی می توان استفاده کرد.

انواع شلوار زنانه در ویرما
از انواع های شلوار های مورد استفاده ی خانم ها می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: شلوار راسته ، شلوار چسبان ، شلوار دمپا  گشاد ، شلوار بگی ، دامن شلواری ، شلوار سند بادی ، شلوار دمپا تنگ شلوارهای چاک دار ، شلوار های سرهمی ، شلوار های چرمی ، شلوار های گت دار ، شلوار های گت دار  ، شلوار های رکاب دار ، شلوار های پاکتی ، شلوار های برمودا ، شلوار های گرمکن و شلوار های شش جیب و غیره.

نمایش دادن همه 9 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36