وقتی موضوع عطر مطرح می‌‌ شود ترجیحات شخصی افراد و سلایق آن ‌ها نشان داده می‌‌ شود. برخی افراد عطر و ادکلن‌ های سنگین و گرم و برخی دیگر عطر و ادکلن ‌های سرد و ملایم را دوست دارند. واقعیت این است که عطری که ما استفاده می‌‌کنیم نشان‌ دهنده‌ ی شخصیت و برخی خصوصیات ما می ‌‌باشد

دسته ‌بندی عطر و ادکلن زنانه ویرما

انتخاب عطری که برای هر فرد مناسب باشد، به اندازه ‌ای که فکر می‌‌کنید ساده نیست. در واقع، برای بسیاری از ما عطر ها بخشی از هویت ما هستند که نمی‌ توانند با چیز دیگری جایگزین شوند. پنج نوع اصلی از دسته‌بندی عطر زنانه و ادکلن زنانه در جهان وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ های خاص خود را دارد. این پنج نوع عبارت اند از عطر های شرقی ، عطر چوب ، عطر های شیرین ، عطر گل‌ ها ‌و میوه‌ ها و عطرهای سرد و تازه.

تفاوت عطر های زنانه و مردانه

عطر های زنانه معمولاً درصد اسانس بیشتری دارند و بوی شدید تری دارند. به همین علت زنانه‌ ها ‌معمولاً ادوپرفیوم (EDP) و مردانه ‌ها ‌معمولاً ادوتوالت(EDT) هستند. البته ادوتوالت زنانه نیز وجود دارد و از طرفی ادوپرفیوم مردانه هم وجود دارد ولی تعداد شان خیلی کم است مثل ادوپرفیوم زریوس قرمز ژیوانشی (رایحه شرقی).
رایحه‌ ی عطرهای زنانه معمولاً از گل و میوه است. برای مردان به هیچ‌ وجه از رایحه گل‌ ها ‌استفاده نمی‌ شود. از میوه‌ ها ‌نیز فقط رایحه‌ ی مرکبات برای آقایان پسندیده است.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36