آشنایی با زبان بدن زنان

زبان بدن زنان در موقعیت های مختلف و معنای هر کدام

همه چیز در مورد زبان بدن زنان

فکر می کنم این موضوع برای آقایان جذابیت خاصی دارد. اگر می خواهید زنان را بشناسید، به جای کلمات، باید به زبان بدن زنان نگاه کنید.

زیرا زنان همه چیز را به وضوح بیان نمی کنند. آنها می ترسند صدمه ببینند یا از شما انتظار دارند اولین قدم را بردارید.

همه چیز در مورد زبان بدن زنان

البته برعکس آن نیز ممکن است. زنان قوی که می دانند چه می خواهند و معتقدند آنچه را که به دنبال آن هستند یافته اند، ترجیح می دهند مستقیم صحبت کنند. این یکی از ویژگی های زنان قوی است.

زبان بدن زنان در موقعیت های مختلف و معنای هر کدام

  • گشاد شدن مردمک ها:

به راحتی می توانید با نگاه کردن به چشمان زن متوجه شوید که شما را دوست دارد یا خیر. اگر مردمک ها گشاد شده یعنی دوستتان دارد! ما می توانیم با انتخاب کلمات مختلف به نوعی صحبت کنیم.

اما واقعا کنترل چشمانمان برای ما سخت است. به همین دلیل چشم در ارتباط غیرکلامی مهم است! اولین نکته ای که در مورد زبان بدن زنان باید دقت کنید، چشم ها هستند. البته این مورد ممکن است بسته به محیط، نور تغییر کند.

زیرا مردمک های ما به طور غیرارادی در محیط تاریک بزرگ تر می کنند. بنابراین باید از نور مطمئن شوید.

برقراری تماس چشمی در زبان بدن زنان مهم است. اگر زن مقابل شما با شما تماس چشمی برقرار کند و نگاهش را به سمت دیگری نگیرد، می توانید بفهمید که او نسبت به شما احساس منفی ندارد.

زبان بدن زنان در موقعیت های مختلف و معنای هر کدام

  • مراسم احوالپرسی:

می دانید که هزار و یک راه برای احوالپرسی وجود دارد. فقط سلام کردن، فشردن مبهم دست یا رها نکردن دستی که در دست گرفته شده است.

دست دادن نیز موضوع مهمی است که احساسات را آشکار می کند. شما می توانید خوشحال باشید اگر فرد مقابل شما تا زمانی که شما دست خود را نکشید، رهایش نکند.

  • وضعیت انگشتان:

یکی از قدرتمندترین سلاح های زنان انگشتان دست آنهاست. موقعیت انگشتان نیز احساسات را نسبت به فرد مقابل به طور کامل نشان می دهد.

زیرا می دانید که اکثر ما نمی توانیم بدون حرکت دست و بازو، حرف بزنیم و کار کنیم. لذا اگر خانمی انگشتان خود را لای موهایش می کشد، می توانید از آن به خوبی استفاده کنید.

زیرا این بدان معناست که می خواهد توجه مرد مقابل را به خود جلب کند. حتی اگر انگشتانش را سریع یا عصبی بین موهایش ببرد، ممکن است خجالتی باشد.

  • وضعیت دست ها:

اکثر خانم ها زمانی که بی حوصله، خجالت زده یا عصبانی هستند به دست های خود نگاه می کنند. البته این ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. اگر طرف مقابل خجالتی باشد، توجه او در درجه اول روی دستانش متمرکز است.

چون او به سختی به صورت شما نگاه می کند. برای همین چشمش به دستانش می رود. البته ممکن است شریک زندگی شما خجالتی نباشد.

او ممکن است از رفتاری که شما انجام دادید یا یک رویداد روزانه عصبانی باشد. اگر دستان زن روی چانه اوست و متفکرانه در حال فکر کردن است، بدانید که حواسش به شما نیست.

  • موقعیت لب ها و دهان:

اگر زن مقابل شما لب هایش را گاز می گیرد یا خیس می کند، این نشانه خوبی برای مردان است. زیرا لب ها بی اختیار خود را نشان می دهند و در صدر ژست های زبان بدن زنان قرار دارند.

مقاله مرتبط: راهنمای جامع 5 مدل مختلف بافت مو

موقعیت لب ها و دهان

اگر می خواهید احساسات زن را درک کنید، می توانید به لب های او نگاه کنید. البته در این مورد نباید زیاده روی کرد. این ممکن است منجر به سوء تفاهم شود.

حرکات دهان، یکی از پرکاربردترین حرکات زبان بدن زنان، به شما این امکان را می دهد که بفهمید آیا زن از طرف مقابلش خوشش می آید یا نه.

به خصوص اگر زن انگشت اشاره‌اش را طوری روی لب‌هایش می‌کشد که گویی رژ لب می‌زند.

زن اگر دهانش را محکم می بندد، حتی دندان هایش را نشان نمی دهد، احساساتش را پنهان می کند. برعکس، اگر دهانش باز باشد، شما را دوست دارد.

  • وضعیت پاها در زبان بدن زنان

اگر وضعیت نشستن زن مقابل شما به سمت شما چرخانده شود، می توانید متوجه شوید که زن به شما علاقه مند است.

  • خم شدن به جلو:

زن با خم شدن به جلو به شما این امکان را می دهد که بفهمید که نسبت به شما بی میل نیست. و اگر او نگرش خود را نشان دهد و به عقب خم شود، می توانید بفهمید که او بین خودش با شما فاصله می گذارد.

  • گذاشتن دست زیر چانه:

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مورد حرکات و معانی معاشقه زنان یا اصطلاحا زبان بدن زنان بدانید، نحوه لمس چانه آنهاست.

اگر زنی متفکرانه با دستش زیر چانه به شما نگاه می کند، به این معنی است که هنوز تصمیم خود را در مورد شما نگرفته است.

در چنین حالتی، زن در واقع این پیام را می دهد که من را متقاعد کنید، من شما را باور خواهم کرد. لذا باید از این موقعیت به درستی استفاده کرد.

گذاشتن دست زیر چانه

  • صورت و قیافه در زبان بدن زنان:

هر زنی به مردی که دوستش دارد متفاوت نگاه می کند. البته مهم درک این موضوع است. اگر بتوانید این را درک کنید، به راحتی می توانید بفهمید که آیا طرف مقابل به شما علاقه دارد یا خیر.

  • موقعیت های تقلید از مرد خود:

اگر از تک تک حرکات شما تقلید می کند، بدانید که یا شما را خیلی دوست دارد یا شما را عضوی از خانواده خود می بیند.

اما من فکر می کنم گزینه اول بیشتر خواهد بود. در حالی که شما موهایتان را می‌خارید، زن موهایش را می‌خارد، همان طور که پاهایتان را روی هم می‌اندازید، زن هم مثل شما حالت نشستن خود را تغییر می‌دهد، اینها همه حرکات بازتابی هستند.

و نشانه این است که شما را نزدیک به خود می بیند. کارشناسان این حرکات را تقلید می نامند. اگر زن یا مردی بدون اینکه متوجه شود از شما تقلید کند، به این معنی است که به شما اعتماد دارد.

در این مقاله جزئیات کوچکی در رابطه با زبان بدن زنان را به شما گفتیم. بعد از آن، به شما بستگی دارد که چقدر زن مقابل خود را رصد کنید و بشناسید!

 

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان

429,000تومان

499,000تومان

579,000تومان

499,000تومان

399,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

649,000تومان