مدل و انواع مختلف از سویشرت‌های پسرانه

سویشرت پسرانه از نمونه‌ لباس‌هایی است که عموما دارای زیپ و کلاه می‌باشد و ممکن است در برخی موارد دوخت آن‌ها بدون کلاه و یا دکمه‌دار باشد. بهترین زمان پوشیدن سویشرت در فصل پاییز و زمستان است؛ چرا که با توجه به جنس پارچه گرم و نرم هستند. امروزه شاهد بیشترین تنوع در سویشرت‌های پسرانه هستیم به طوری که دارای انواع مختلف در رنگ‌بندی و طرح می‌باشند. سویشرت پسرانه با انواع و طرح‌های فانتزی با شخصیت کارتونی نظیر؛ خرسی، عروسکی، چریکی، دایناسور و… می‌تواند سبب شادی و خوشحالی کودکان شود.

جنس سویشرت‌ پسرانه از چیست؟

تولیدکنندگان پوشاک به خصوص لباس‌های کودک، بیشتر از پارچه‌های کتان و نخ پنبه برای دوخت انواع سویشرت پسرانه استفاده می‌کنند. بنابراین حتما قبل از خرید سویشرت برای کودک خود حتما از کیفیت و دوام آن اطمینان حاصل نمایید. فروشگاه اینترنتی ویرما با ارائه بهترین سویشرت‌های پسرانه بدون هیچ گونه حساسیت پوستی، خریدی مطمئن را برای شما خانواده‌ها فراهم کرده است.

خرید اینترنتی سویشرت‌های پسرانه از ویرما

سویشرت پسرانه از نمونه لباس‌های پرطرفدار و محبوب بین بچه‌ها می‌باشد؛ به طوری که از جذابیت بالایی در طرح و نقش برخوردار است. اگر شما نیز قصد دارید تا یک سویشرت زیبا و گرم را برای فرزند خود خریداری کنید، می‌توانید با مشاهده انواع بی‌نظیر سویشرت پسرانه در ویرما خریدی مطمئن را تجربه کنید و سبب رضایت کودک خود شوید.

قیمت سویشرت‌های پسرانه چقدر است؟

سویشرت‌های پسرانه با توجه به مدل دوخت، کلاه یا بی‌کلاه، زیپ‌دار یا دکمه‌دار، ساده یا طرح‌دار و البته جنس پارچه‌ی آن‌هل دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. بنابراین ممکن است قیمت سویشرت‌ها در بازار پوشاک کودکان به صورت متغیر باشد؛ بنابراین قبل از خرید هر مدل از سویشرت بهتر است انواع قیمت‌های آن را جستجو کنید. هم‌چنین شما با خیال راحت می‌توانید علاوه بر کیفیت از قیمت مناسب سویشرت پسرانه در سایت ویرما برخوردار شوید.

نمایش 1–20 از 21 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36