مدل‌های خاص و زیبا از شومیز پسرانه‌

شومیز پسرانه یا همان پیراهن‌های پسرانه از گزینه‌های بسیار مناسب برای سبک‌های رسمی، برای انواع مهمانی‌ها، مجالس و موارد دیگر از این قبیل می‌باشد. هم‌چنین شومیزهای پسرانه به صورت و یا دو مدل آستین بلند و آستین کوتاه طراحی و دوخته می‌شوند. با توجه به این دو مدل آستین کوتاه آن گزینه‌ی خوبی برای فصل گرم سال است تا کودکان با پوشیدن ان احساس خنکی در فصل تابستان داشته باشند. مجموعه شومیز پسرانه فروشگاه اینترنتی ویرما شامل شومیزهای ساده، طرح‌دار، چهارخانه، برگ‌های گرمسیری و… با دوختی کاملا ظریف وجود دارد که همه‌ی آن‌ها از پارچه‌های سبک از جنس؛ پنبه و نخ پنبه ساخته شده‌اند. تعدادی از این شومیزهای پسرانه گفته شده را برای کودک خود خریداری کنید و کمد لباس او را تکمیل نمایید.‌

خرید انواع گوناگون از شومیز پسرانه‌

فراموش نکنید شومیز پسرانه یا همان پیراهن‌های جذاب پسرانه دارای طرح‌ها و مدل‌های خاصی از رنگ‌های شاد و چشم‌نواز است که می‌توانید به کمک آن‌ها یک تیپ اسپرت و یا رسمی برای کودک فراهم کنید تا شاهد ظاهری زیبا از او باشید.‌ شما می‌توانید با خرید شومیز پسرانه در طرح‌های منحصر به فرد؛ آن‌ها را با شلوار جین و یا شلوار پارچه‌ای، هماهنگ کنید و تیپی زیبا و فراموش‌نشدنی را برای کودک خود رقم بزنید. به هر حال ظاهری زیبا هم برای خانوده‌ها راضی‌کننده خواهد بود و هم بچه‌ها از لباس‌های خود احساس خوشایندی خواهند داشت.

تهیه شومیزهای پسرانه در فروشگاه اینترنتی ویرما‌

خرید شومیز پسرانه از فروشگاه اینترنتی ویرما می‌تواند برای هر خانواده‌ای تجربه‌ی شگفتی باشد. چرا که این سایت پوشاک بچگانه با داشتن مدل‌های ویژه از شومیزهای پسرانه انتخاب‌های فراوانی را برای پدر و مادر‌ها فراهم کرده است. به این ترتیب تنها با فشردن چند دکمه با گوشی همراه خود و مشاهده‌ی انواع شومیزها با توجه به سن فرزند خود بهترین را انتخاب کنید. 

نمایش دادن همه 9 نتیجه

نشان می دهد 9 24 36

شومیز کلاهدار fashion

209,000تومان

شومیز کتان زیپ دار Fb

229,000تومان

شومیز کلاهدار کارن

219,000تومان

شومیز نقلی زنبور

85,000تومان

شومیز راه راه آریا

79,000تومان

شومیز یقه طرحدار BODY

79,000تومان

شومیز یقه مردونه BODY

89,000تومان

شومیز هاوایی سیکاس

75,000تومان79,000تومان

شومیز polo چهارخونه

50,000تومان