بچگانه

بهترین تیپ دختر بچه 1 ساله

لباس کودک
 • اگر از جلوی ویترین مغازه های لباس کودک رد شوید، اولین چیزی که شاید نظر شما را به خود جلب کند، لباس های عروسکی دخترانه زیبایی هستند که با تور و مروارید و…. تزیین شده اند.
  اگر شما دختر بچه دارید و یا اطرافیانتان دختر بچه ای دارند که حدود یک سال سن دارد، به خوبی می دانید که تا چه اندازه تیپ دختر بچه 1 ساله مهم است.

  معمولا بچه های یکساله تازه چهره ی اصلی خود را نشان میدهند و یاد میگیرند که به صداها و محیط اطراف خود واکنش نشان دهند.
  به همین خاطر نیز هر چقدر لباس این کودکان زیباتر باشد و رنگ جذابتری داشته باشد، شما میتوانید واکنش های بیشتری را از فرزندتان مشاهده کنید.

  تیپ دختر بچه 1 ساله موضوع بسیار مهمی می باشد که بهتر است والدین آن را جدی بگیرند و برای شاداب تر کردن و خوشحال تر کردن کودک خود تلاش کنند.
  هر چقدر که لباس کودکان یکساله زیباتر و جذاب تر باشد، اطرافیان کودک نیز همانند خود کودک انرژی بسیار مثبتی از این نوع لباس ها می گیرند و همین باعث میشود تا کودک در مرکز توجه اطرافیان خود قرار گیرد.

  لباس کودک

  شاید اکنون با خود فکر کنید که چه دلیلی دارد که کودک شما مرکز توجه دیگران واقع شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هنگامی که فرزند شما در مرکز توجه اطرافیان قرار گیرد، به مرور واکنش های بیشتری در مقابل رفتار دیگران نشان می دهد و همین موضوع باعث می شود تا نوعی ارتباط اجتماعی میان کودک و محیط اطراف برقرار شود.

  از لحاظ روانشناسی، کودکان در سنین ابتدایی خود بسیار حساس هستند و بیشترین ارتباطات آنها در این سن شکل می گیرد. به همین خاطر نیز پدر و مادرها باید در این سنین حساس بسیار بیشتر از هر سن دیگری به کودک خود توجه کنند تا شخصیت او شکل گیرد.

  توجه:

  بر اساس نظریه ی روانشناختی، کودکانی که در کودکی در مرکز توجه قرار میگیرند و به بیانی بهتر نیاز آنها از لحاظ عاطفی تامین می گردد، دیگر در سنین بزرگسالی کمتر با مشکل نیاز به توجه مواجه می شوند.

  در نتیجه می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که تیپ دختر بچه 1 ساله جز مسائل تربیتی بسیار مهمی می باشد که والدین باید به آن توجه کنند. در ادامه مطلب به نکات بسیار مهمی که باید برای انتخاب تیپ دختر بچه 1 ساله به آنها توجه کند، اشاره می کنیم.

  لباس کودک

  تیپ دختر بچه به گونه ای باشد که کودک احساس راحتی کند.

  شاید وقتی در مورد تیپ دختر بچه 1 ساله صحبت میکنیم با خود فکر کنید که دنیای مد و پوشاک کودکان نیز همچون دنیای مد بزرگتر ها می باشد اما حقیقت آن است که اولین و مهمترین ملاک برای انتخاب لباس کودکان، راحتی ان ها می باشد.
  پس شما باید بتوانید لباسی را برای فرزند خود انتخاب کنید که علاوه بر جذابیت ظاهری دارای اندازه ای مناسب با جثه کودک شما باشد.

  اگر کودک شما جز دختر بچه های تپل به حساب می آید، سعی نکنید با پوشاندن لباس های جذب و تنگ، آرامش کودک را مختل کنید.
  تیپ دختر بچه 1 ساله باید به گونه ای باشد که کودک نیز از آن لذت ببرد و احساس راحتی داشته باشد و بتواند بدون دردسر و محدودیت، اندام فیزیکی خود را حرکت دهد.
  برخی از والدین بدون توجه به این نکته باعث می شوند به جای آن که کودک با محیط بیرون ارتباط گیرد، بیشتر احساس ناراحتی و عذاب کند و لباس های تنگ او باعث برهم خوردن آرامش شود.

  لباس کودک

  در چنین مواقعی کودک یک ساله مسلما نمی تواند مشکل خود را به شما مطرح کند و تنها میتوان از گریه و ناراحتی او متوجه شد که مسئله ای باعث آزار کودک شده است.
  بنابراین برای انتخاب تیپ دختر بچه 1 ساله حتما دقت داشته باشید که فرزند شما در لباس های خود احساس راحتی و آرامش داشته باشد تا بتواند با محیط خود ارتباط برقرار کند و به راحتی دست و پای خود را حرکت دهد و احساس شادابی خود را بروز دهد.

  به فصلی که در آن قرار دارید، دقت کنید.

  مسلما تیپ دختر بچه 1 ساله باید کاملا متناسب با آب و هوایی باشد که در آن قرار دارد تا سلامت او حفظ شود. مسلما برای فصول سرد سال، بهترین و مهمترین گزینه انتخابی برای تعیین تیپ دختر بچه 1 ساله، لباس های پشمی و کاپشن و پالتو های عروسکی می باشند.

  سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که نرمی و لطافت کافی داشته باشند و با پوست کودک شما همخوانی داشته باشند. در مواردی که این لباس ها دارای مواد مصنوعی باشند، از پلاستیک و دیگر مواد شیمیایی ساخته شده باشند، بدن کودک شما سریعا دچار حساسیت خواهد شد.
  خارش و قرمزی پوست بدن دختر بچه از اولین علایمی میباشد که در چنین مواقعی با ان روبرو خواهید شد. در هنگام خرید حتما جنس لباس را در  نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید.

  لباس کودک

  در فصول گرم سال مانند تابستان و بهار برای تکمیل تیپ دختر بچه 1 ساله شما میتوانید از ست لباس های زیبایی همچون: بلوز شلوارک، پیراهن های بلند چین دار، تاپ و دامن و…… استفاده کنید. این لباس ها در تن دختر بچه شما بسیار جلوه زیبایی خواهند داشت و مانع از گرم شدن بیش از حد بدن ان ها می شوند.

  البته به این نکته توجه داشته باشید که اگر قرار است کودک شما در محیط ها و فضای سبز در معرض مستقیم نور آفتاب باشد، بهتر است لباسی را برای کودک انتخاب کنید که بیش از حد باز نباشد، چرا که نور آفتاب باعث آفتاب سوختگی و ایجاد معضلات مختلفی برای پوست کودک میشود.

  اکسسوری ها، تیپ دختر بچه را تکمیل می کنند

  اکسسوری هایی مانند: گردنبند، گوشواره، دستبند، عینک دودی، انگشتر و… جز مواردی هستند که بیشتر دختر بچه ها از همان دوران کودکی عاشق آن هستند.

  شما میتوانید با توجه به رنگ و نوع لباس کودکتان یکی از این اکسسوری ها را انتخاب کنید و برای تکمیل تیپ دختر بچه 1 ساله از آن ها استفاده کنید.
  ناگفته نماند که استفاده بیش از اندازه از اکسسوری ها نیز باعث کلافگی کودکان میشود، به همین خاطر نیز بهتر است تعادل را در هنگام انتخاب اکسسوری رعایت کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست