زنانه

ست کردن لباس زنانه با کفش

چند روش جالب برای ست کردن لباس زنانه با کفش

 

یکی از چالش های اساسی که این روزها بسیاری از بانوان برای تکمیل استایل خود با ان روبرو میشوند، انتخاب کفشی مناسب با طرح و رنگ لباسشان میباشد.
ست کردن لباس زنانه با کفش دارای اصول خاصی میباشد که یادگیری آنان برای هر بانوی جذابی لازم است. در ادامه مطلب به چند مورد از اساسی ترین اصول و روش های ست کردن لباس زنانه با کفش اشاره می کنیم تا با انها اشنا شوید.

 

استفاده کردن از رنگ ها ی مناسب؛ بهترین راه ست کردن لباس زنانه با کفش

مسلما کفش شما نیز یکی از مهم ترین عناصر استایل شما به حساب می آید و شما باید علاوه بر انتخاب رنگ مناسب برای لباس های اصلی خود از رنگ هایی مناسب برای ست کردن لباس های اصلیتان با کفشتان استفاده کنید.
بنابراین شما میتوانید از رنگ های هم خانواده برای ست کردن لباس زنانه با کفش کمک بگیرید تا ظاهر مناسب و جذابی داشته باشید.

 ناگفته نماند که ست کردن لباس زنانه با کفش علاوه بر آنکه باعث ایجاد ظاهری جذاب در افراد میشود، کمک میکند تا استایل فیزیکی افراد نیز بسیار زیباتر به نظر بیاید، به همین خاطر نیز بهتر است شما در هنگام انتخاب کفش، دقت نظر کافی داشته باشید.

گاهی دیده میشود که افراد در داخل کمد لباس خود، کفش های بسیار زیادی دارند اما استایل آنها در نهایت جالب دیده نمیشود و نمی توانند ظاهر جذابی داشته باشند، به نظر شما دلیل اصلی این موضوع چیست؟


حقیقت آن است که کمیت تعداد کفش های شما به معنای خوشتیپ بودن شما نیست! برای انکه شما بتوانید ظاهر جذاب و زیبایی داشته باشید باید حتما اصول ست کردن لباس زنانه با کفش را بلد باشید.

یکی از مزایای اصلی یادگیری روش های ست کردن لباس زنانه با کفش آن است که شما میتوانید با صرف هزینه ای اندک، به یک بانوی خوش پوش و خوش استایل تبدیل شوید!

 

انتخاب کفش برای لباس مجلسی را جدی بگیرید!

شاید در حالت کلی با خود فکر کنید که همیشه باید رنگ کفش شما با لباستان هماهنگ یا هم خانواده باشد، اما این نکته را فراموش نکنید که در هنگام آماده شدن برای مهمانی های شبانه و جشن های مجلسی برای ست کردن لباس زنانه با کفش باید حتما به سراغ کفشی برویم که رنگ آن با لباسی که پوشیده ایم متفاوت باشد، به خصوص اگر لباس شما سر تا پا یک رنگ باشد.

بنابراین اگر لباس شما تیره است، به سراغ یک کفش با رنگ روشن بروید. متقابلا اگر رنگ لباس شما روشن است، بهترین کار آن است که یک کفش با رنگ تیره را انتخاب کنید و بپوشید.
این اصل یکی از رازهای مهمی است که خوش پوش ترین زنان جهان آن را رعایت میکنند. همیشه به یاد داشته باشید که اصول ست کردن لباس زنانه با کفش مجلسی متفاوت از تیپ های روزمره و عادی میباشد.

ست کردن لباس زنانه با کفش اسپرت چگونه است؟

برای آنکه بتوانید اصول ست کردن لباس زنانه با کفش اسپرت را یاد بگیرید، حتما باید در ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید که لباس شما نیز باید اسسپرت باشد.
بنابراین شما میتوانید کفش ورزشی یا کتانی را لباس های اسپرتی همچون بلوز و شلوار یا بلوز و دامن ست کنید. معمولا پوشیدن دامن های کوتاه با کفش های کتانی، طرح پوششی جالبی می شود و ظاهر جذابی را به شما میبخشد.

اگر لباس های شما دارای رنگ های گرم و سرد هستند، به شما پیشنهاد میکنیم که رنگ کتانی یا کفش اسپرت خود را از میان رنگ های خنثی انتخاب کنید.
رنگ های خنثی دارای طیف رنگی گسترده ای میباشند و شامل انواع رنگ های مشکی، خاکستری، سفید و… میشود. جالب است بدانید که این رنگ ها با تمامی رنگ های دیگر به راحتی هماهنگ میشوند و هیچ گونه محدودیتی در این طیف رنگی وجود ندارد.

ست کردن طرح لباس و کفش با یکدیگر!

شاید هنگامی که در مورد ست کردن طرح کفش و لباس صحبت میکنیم، اولین چیزی که به نظر شما بیاید آن باشد که آیا باید برای ست کردن طرح لباس و کفش حتما باید به سراغ طرح هایی یکسان برویم و هزینه ی زیادی را بابت خرید ست کفش و لباس بپردازیم؟

 در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای هماهنگ سازی طرح کفش و لباس نیاز نیست تا شما حتما به سراغ طرح هایی کاملا یکسان بروید و هزینه ی بسیار زیادی را برای چنین خریدی، خرج کنید.
در چنین شرایطی کافی است تا شما به سراغ یافتن شباهت های میان طرح های کفش و لباس هایتان بروید. فرقی نمیکند که این طرح ها کوچک باشند یا بزرگ، بودن شباهت میان این طرح ها برای ست کردن یا هماهنگ کردن لباس و کفش کافی است.
یکی از طرح های پر کاربرد و رایجی که امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، طرح پلنگی میباشد.

 

چند نکته که باید به آنها توجه داشته باشید.

  1. سعی کنید در هنگام ست کردن لباس زنانه با کفش از تیپ سراسر براق یا مات استفاده نکنید. برای اینکه بتوانید تناسب خوبی میان کفش و لباستان ایجاد کنید، بهتر است از کفش و لباسی استفاده کنید که کمی در ظاهر با یکدیگر تناقض داشته باشند.
    مثلا اگر کفش شما جنس ورنی میباشد و دارای ظاهر براقی میباشد، لباستان را براق انتخاب نکنید. حقیقت آن است که ترکیب لباس های ساتن با کفش ورنی اصلا جالب نمیباشد، چرا که هر دو براق می باشد.
  2. رنگ هایی مانند: استخوانی، بژ، سفید، طوسی و….. می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای انتخاب کفش مجلسی باشند. از آنجایی که چنین رنگهایی جز رنگ های خنثی به حساب می آیند، میتوان آنها را به همراه لباس هایی با رنگ شاد یا تیره هماهنگ کرد و هیچ محدودیت رنگی برای ست کردن چنین کفش هایی با لباس وجود ندارد.
  3. هیچ وقت برای ست کردن لباس زنانه با کفش از یک رنگ با یک تناژ خاص استفاده نکنید. وقتی که کل رنگ سرتاپای شما یکسان می گردد، میزان زیادی از جذابیت ظاهری شما از بین میرود و زیبایی طرح لباس و کفش شما، دیده نمیشود.

 

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.