زنانه

قوانین ست کردن لباس زنانه

 • بررسی قوانین ست کردن لباس زنانه

   

  یادگیری قوانین ست کردن لباس زنانه می تواند به افراد کمک کند تا خوش پوش بود و جذاب بودن را تجربه کنند.
  حقیقت آن است که یکی از لذت بخش ترین عادت های بانوان آن است که قبل از آماده شدن در مهمانی یا قرارهای خاص به سراغ کمد لباس خود بروند و از بین تمامی لباس هایی که دارند، زیباترین لباسی را که مناسب آن مجلس و مهمانی است را انتخاب کنند.
  گاهی پیش می آید که بانوان تایم بسیار زیادی را برای انتخاب لباس میگذارند اما در نهایت نیز نمیتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند.
  در چنین مواردی توصیه میشود که افراد در ابتدا با قوانین ست کردن لباس زنانه آشنا شوند و در نهایت اقدام به انتخاب لباس مناسب کنند.

  توجه داشته باشید که نوع پوشش شما و لباس هایی که در مکان های مختلف پوشیده اید، نشان دهنده ی شخصیت مدرن شما میباشد.

   

  با استفاده از بررسی قوانین ست کردن لباس زنانه شما میتوانید طبق مد روز دنیا لباس بپوشید و در مجامع مختلف حضور یابید. مدرن بودن لباس شما نشان دهنده ی میزان اطلاع شما از دنیای مد و فشن است.

  از زمان های قدیم تا کنون، معمولا لباس های افراد، نشانی از شخصیت آنها بوده است. به همین خاطر نیز بهتر است برای انتخاب لباس زنانه حتما به اصول و قوانین خاصی توجه کرد تا شخصیت بانوان تکامل یافته تر و زیبا بنظر بیاید.
  بانوان دارای روحیه ای حساس و عواطف زیبایی می باشند، بنابراین باید پوشش آنها نیز نشانی از شخصیت جذاب آنها داشته باشد.

   

  قانون اول: هارمونی رنگ را رعایت کنید.

   

   

  یکی از قوانین بسیار مهمی که باید برای ست کردن لباس زنانه به آن توجه داشت، هارمونی رنگ است. شاید در ظاهر اینطور به نظر بیاید که قوانین ست کردن لباس زنانه بسیار زیاد و متنوع است اما حقیقت آن است که برخی از این قوانین بسیار مهم هستند و به عنوان اصول اولیه ی ست کردن لباس میتوان از آنها استفاده کرد.
  به چند مورد از مهم ترین نکاتی که شما باید در هنگام انتخاب رنگ ست لباستان به آنها توجه کنید به موارد زیر تقسیم می شوند:

  1. شما باید رنگ های اولیه و ثانویه را بشناسید و در نهایت رنگ هایی را انتخاب کنید که با یکدیگر هم خانواده باشند.
  2. توجه داشته باشید که رنگ های اولیه و ثانویه به نوعی تکمیل کننده یکدیگر می باشد و به همین خاطر نیز استفاده از چنین رنگهایی در کنار یکدیگر، ظاهر بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.
  3. این موضوع را فراموش نکنید که انتخاب یک رنگ برای ست کردن لباس زنانه جالب نمیباشد و باعث ایجاد یکنواختی در ظاهر شما می گردد و این یکنواختی در بیشتر مواقع نتایج ظاهری جالبی را در پی ندارد.

  شاید اکنون این سوال بسیار مهم برای شما بوجود آید که اصلا رنگ  های ثانویه و اولیه به چه مواردی تقسیم میشوند؟، پاسخ به این سوال جز مسائل بسیار مهمی است که باید به عنوان یکی از قوانین ست کردن لباس زنانه به آن توجه کرد. به همین خاطر نیز به این رنگ ها اشاره می کنیم تا با انها اشنا شوید.

  رنگ های اولیه: قرمز، زرد، آبی

  رنگ های ثانویه: رنگ های ثانویه در حالت کلی از ترکیب رنگ های اولیه بدست می آیند، مانند:

  زرد + سبز = زمردی

  زرد + سبز = لیمویی

  آبی + بنفش = نیلی

  آبی + بنفش = ارغوانی

  آبی + بنفش = یاسی

  قرمز + بنفش = زرشکی

  سبز+ آبی = آبی فیروزه‌ای

  سبز+ آبی = سبز آبی (آبی آکواریومی)

  سبز + آبی = لاجوردی

  زرد + نارنجی = کهربایی

   

  قانون دوم: ویژگی های ظاهری خود را بشناسید.

   

  شما باید به این موضوع دقت داشته باشید که ویژگی های ظاهری و فیزیکی افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است و به همین خاطر نیز لازم است تا شما قبل از اقدام به خرید لباس، از مهم ترین قوانین ست کردن لباس زنانه آن است که ویژگی های ظاهری خود را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعات کاملی را در مورد سایز خود داشته باشید.

  شما باید لباسی را انتخاب کنید که برایتان بزرگ باشد و حالت بیش از حد آزادی در بدنتان نداشته باشد. طراحی لباس شما باید به گونه ای باشد که کاملا در ان آزاد باشید اما این ازادی به معنای آن نیست که گشاد بودن لباس شما در ظاهر نیز مشخص باشد و باعث ایجاد نوعی ظاهر نامتناسب شود. از طرفی دیگر نیز لباس شما نباید خیلی جذب باشد و راحتی شما را مختل کند.

  از مهم ترین نکاتی که میتوان در رابطه با ویژگی های ظاهری مختلف بانوان به آنها اشاره کرد، موارد زیر میباشند:

  1. زنانی که قد نسبتا بلندی دارند باید حتما برای ست کردن لباس خود با کمربندشان از کمربند هایی استفاده نمایند که طرح درشتی دارند تا باریکی کمر آنها را زیباتر نشان دهد.
  2. بانوانی که داری قد نسبتا کوتاهی هستند و ریز نقش می باشند، بهتر است از دامن های کوتاه و رنگارنگ استفاده نکنند تا حالت ظاهری نامتناسبی پیدا نکنند.

  قانون سوم: اکسسوری هایی متناسب با طرح و رنگ لباستان انتخاب کنید.

  شما باید به این موضوع دقت داشته باشید که اکسسوری ها نیز همچون لباس ها می توانند زیبایی خاص و منحصر به فردی را در ظاهر شما ایجاد کنند، به همین خاطر نیز میتوان انتخاب اکسسوری هایی متناسب با رنگ و طرح لباس را نیز جز قوانین ست کردن لباس زنانه به حساب آورد.

  اکسسوری های شما حتما نباید همرنگ لباس اصلی شما باشند، همین که این لوازم با رنگ لباس شما همخوانی داشته باشد، کافی است و شما میتوانید از این طریق، ظاهر شیکی را برای خود بوجود آورید.

   

  قوانین ست کردن لباس زنانه را جدی بگیرید!

   

  قوانین ست کردن لباس زنانه را جدی بگیرید، چرا که این قوانین با وجود انکه نسبتا جزیی محسوب میشوند، اما دارای ارزش بسیار زیادی هستند و باعث ایجاد ظاهری مطلوب برای بانوان میگردند. هرگونه کوتاهی و عدم توجه به این قوانین باعث میشود تا افراد نتوانند ظاهر شیک و استایل مناسبی برای حضور در مکان ها و مجالس مختلف داشته باشند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست