بچگانه

چند ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان!

لباس کودک
 • شاید در زمان های گذشته آقایان و بانوان بالغ بیشتر در صنعت مد و مدرنیته فعالیت داشتند، اما امروزه شاهد این موضوع هستیم که کودکان نیز همانند بزرگسالان در این عرصه حضور دارند و تعداد زیادی از نوجوانان از دوران طفولیت خود به عنوان مدل انتخاب می شوند.

  در ادامه مطلب با چند ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان آشنا خواهیم شد. ترفند هایی به ظاهر ساده اما به شدت تاثیرگذار که باعث خوش استایل شدن کودک شما میشوند.

  عصری که درآن زندگی می کنیم، عصر فناوری اطلاعات نام دارد و مهم ترین ویژگی عصر ارتباطات نیز مدرنیته می باشد.
  اگر وارد صفحات مجازی شوید و یا برای لحظه ای اینترنت تان را فعال کنید، شاهد این موضوع خواهید بود که تعداد عکس ها و پوسترهای مدل ها و مانکن های مختلف در لابه لای صفحات مختلف مرورگر اینترنت شما به نمایش گذاشته می شود.

  دو کودک خوشتیپ

  تعداد زیادی از این مدل های لباس، کودکان و نوجوانانی هستند که معمولا لبخند جذاب و مهربانانه ای را بر لب دارند. شاید برایتان جالب باشد که امروزه کودکان نیز در صنعت مد فعالیت می کنند و جذابیت چهره و لباس آن ها گاهی از بزرگتر ها نیز بیشتر است، حتی در برخی از موارد نیز مخاطبان بیشتری نیز دارند.

  البته این موضوع کاملا عادی است، چرا که دنیا در حال پیشرفت است و به سمت مدرنیته شدن حرکت میکند و به همین خاطر نیز جمعیت بسیار زیادی از انسان ها به دنیای مد و مدرنیته علاقه پیدا میکنند و این شامل حال کودکان، نوجوانان و… می گردد.

  مدل موی مناسب با چهره کودک

  اولین ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان که باید آن را بدانید تا بتوانید کودکتان را با دنیای مد و مدرنیته انطباق دهید آن است که مدل مویی را برای او انتخاب کنید که با چهره ی او هماهنگی داشته باشد.

  برای مثال اگر چهره ی کودک شما گرد است می توانید از مدل فرق وسط یا فرق یکطرفه برای جذابتر دیده شدن او استفاده کنید. از طرفی دیگر پدر و مادر باید حتما به این نکته دقت داشته باشند که مدل موی کودک باید با نوع لباس های او نیز هماهنگی داشته باشد.

  اگر کودک شما لباس های رسمی بر تن دارد، باید مدل موهای او رسمی باشد. اما اگر لباس اسپرت پوشیده است، شما میتوانید از مدل موهای فشن و جدید استفاده کنید.
  عدم هماهنگی لباس کودک با مدل موهای او ممکن است تمامی زحمات شما را به هدر دهد و باعث ایجاد استایل دلخواه شما نشود.

  لباس کودک

  بنابراین بهتر است انواع مدل های مو را بشناسید تا بتوانید یکی از ان ها را برای کودک خود انتخاب کنید. هر مدل مویی که می بینید ممکن است برای چهره کودک شما مناسب نباشد،

  بنابراین چهره ی کودک خود را به خوبی شناسایی کنید و ویژگی های آن را به خاطر بسپارید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و یک استایل فوق العاده برای کودک خود درست کنید.

  کودکان خوش استایل در هر مکانی بیش از افراد دیگر مورد توجه قرار میگیرند و همین موضوع نیز ارتباط مستقیمی با آینده ی کاری و حتی زندگی شخصی آنها دارد.

  بنابراین بسیار دقت داشته باشید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. شناسایی انواع ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان به شما کمک میکند تا کودک با اعتماد بنفسی را تربیت کنید و آینده ی روشنی را برای او رقم بزنید.

  لباس مناسب با سن کودک

  این نکته را به یاد داشته باشید که کودک شما سن کمی دارد و قرار نیست لباس هایی را بپوشد که مناسب سن او نمی باشند، کودک شما باید این فرصت را داشته باشد تا در دنیای کودکانه خودش قدم بردارد و شما نباید او را مجبور کنید تا حتما رفتار هایی بزرگتر از سن و سالش داشته باشد و یا انکه لباس هایی را بپوشد که منطبق با شرایط سنی او نمی باشد.

  در چنین مواردی نه تنها کودک شما استایل مناسبی پیدا نمی کند، بلکه مورد تمسخر دیگر کودکان هم سن و سال خود قرار می گیرد و روحیه ی او به شدت تضعیف می شود.

  لباس کودک

  از طرفی دیگر ظاهر کودک شما با این لباس ها برای بزرگترها نیز جالب نیست و آنان این استایل نامناسب را نتیجه ی تصمیم گیری نادرست والدین کودک می دانند.

  بنابراین دومین ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان، انتخاب لباس هایی متناسب با سن و سال او میباشد. اگر هم دوست دارید از لباس های رسمی برای تکمیل استایل فرزندتان استفاده کنید، شما باید حتما از رنگ هایی کمک بگیرید که شاد باشند و روحیه ی نشاط آوری در هارمونی این رنگ ها دیده شود.

  نکات پایانی که باید در مورد انواع ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان بدانید!

  1- اگر کودک شما جز کودکان بیش فعال میباشد، بهتر است از رنگ های بسیار جیغ در لباس های آنها استفاده نکنید. چرا که رنگ های جیغ جز محرک های اساسی انرژی کودک می باشد و باعث میشود تا کودکان فعالیت بیشتری داشته باشند.
  البته اگر فرزند شما جز کودکان ساکت است و تحرک زیادی ندارد، میتوانید از این رنگ ها کمک بگیرید. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب رنگ لباس کودک به نوع روحیه ی او توجه داشته باشید.

  لباس کودک

  2- در رابطه با انواع ترفند خوشتیپ شدن کودک دلبندتان باید به انتخاب کفش نیز اشاره کرد. اگر لباس های کودک شما اسپرت است و او را برای مهمانی ها و مجالس خودمانی اماده میکنید، بهتر است همان کتانی به او بپوشانید.
  اما اگر در حال حاضر کردن او برای یک مجلس رسمی و مهمانی های بزرگ هستید، بهتر است از کفش های رسمی کودکانه تهیه کنید.
  یکی از انواع کفش های رسمی کودکانه که جلوه ی جذابی دارند و سال های زیادی است که جایگاه خود را در بازارهای لباس کودک حفظ کرده اند، کفش هایورنی میباشند.
  این کفش ها علاوه بر آنکه دارای ظاهر مناسبی می باشد، جلوه ی براق فوق العاده ای دارند.

  3- در هنگام انتخاب لباس های کودکانه حتما به فصلی که در آن قرار دارید، دقت کنید.
  رنگ لباس باید با فصل سرد و گرم متناسب باشد. برای مثال، لباس هایی با رنگ روشن برای فصول گرم سال بیشتر استفاده می شوند و لباس هایی با رنگ تیره نیز برای فصول گرم سال مورد استفاده قرار می گیرند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست