پاپیون بچه گانه شیک برای نوروز 1401

پاپیون بچه گانه را از کجا بخریم؟

راهنمای خرید پاپیون بچه گانه

والدین شیک پسند و خوشتیپ، دوست دارند فرزندانشان بهترین ظاهر را داشته باشند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می دهند. بنابراین، اغلب آنها به دنبال چیزی خاص برای کودک خود هستند.

به عنوان مثال، لوازم جانبی لباس می تواند فرزند شما را از دیگران متمایز کند. پاپیون بچه گانه یکی از این اکسسوری های استایل است که مدل ها و طرح های مختلفی دارد.

پاپیون بچه گانه برای نوروز 1401

 

با افزودن هر یک از آنها به استایل کودک خود زیبایی ظاهری او را دو چندان می کنید. پاپیون بچه گانه، قطعا ظاهر کودک را زیباتر و شیک تر می کند.

پاپیون بچه گانه را از کجا بخریم؟

بهتر است یک پاپیون بچه گانه را از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید، زیرا در تبریز، تهران، اصفهان یا هر شهر دیگر ایران که باشید، می توانید کالا را درب منزل تحویل بگیرید و به این ترتیب در زمان خرید صرفه جویی خواهید کرد.

علاوه بر این، به سختی فروشگاه تخصصی دیگری را در شهر خود پیدا خواهید کرد که انتخاب گسترده، قیمت مناسب، مشاوره حرفه ای را در رابطه با خرید پاپیون بچه گانه ارائه دهد.

شک نکنید که این استایل همه را به وجد می آورد و کودک را یک جنتلمن می کند.

کجا چنین اکسسوری به کودک خود بپوشانیم؟

این سوال در واقع پاسخ های زیادی دارد، زیرا جشن های زیادی برگزار می شود. می تواند یک اجرا در یک مهدکودک یا مدرسه باشد، می تواند یک روز نامگذاری، تولد دوست یا هر تعطیلات دیگری باشد.

نه لزوما برای بچه ها، زیرا اغلب اتفاق می افتد که والدین فرزندان خود را با خود به عروسی و سایر مجالس می برند. یک ظاهر مناسب برای حضور در چنین جشن هایی نیاز به توجه به جزئیات دارد.

بنابراین اکسسوری ها باید در این مناسبت ها جایگاه ویژه ای داشته باشند.

پاپیون بچه گانه را از کجا بخریم؟

 

افزودن جزئیات کوچکی نظیر پاپیون بچه گانه می تواند ظاهر کودک شما را به شدت تغییر دهد و به ظاهر او جذابیت بیشتری بدهد. به این ترتیب باعث تعجب، لبخند در دیگران و افزایش توجه به فرزندانتان می شوید.

علاوه بر پاپیون بچه گانه ، کراوات کودکان نیز محبوب است.

مقاله مرتبط: چند مدل لباس بچه گانه دخترانه 1401

پاپیون بچه گانه را بخریم یا بدوزیم؟

دوخت پاپیون بچه گانه واقعا دشوار نیست، اما از آنجایی که باید پارچه مناسب را پیدا کنید، آن را بخرید و زمان خود را برای خیاطی صرف کنید، لذا آنقدرها هم سودآور نیست.

پاپیون بچه گانه را بخریم یا بدوزیم؟

بنابراین، شما باید جوانب مثبت و منفی را بسنجید، آیا یک راه حل آماده را انتخاب کنید یا سعی کنید خودتان آن را انجام دهید. البته انتخاب با شماست!

اما توصیه می کنیم وقت خود را تلف نکنید و پاپیون بچه گانه را از فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی استایل خرید کنید و خیلی سریع آن را تحویل بگیرید.

پاپیون بچه گانه پسرانه با کیفیت، با طول قابل تنظیم!

پسر بچه ای با پاپیون زیبا تصویری کامل از یک مرد جوان را ارائه می دهد. شما می توانید یک پاپیون بچه گانه را در یک مهمانی بپوشید یا یک ظاهر زیبا را برای یک عکاسی کامل کنید.

جنس این پاپیون ها اغلب از جنس پلی استر است که در صورت استفاده مناسب، به صورت طولانی مدت شکل و رنگ خود را از دست نمی دهد. رنگ زیبا و طراحی باکیفیت این اکسسوری هم کودکان و هم خود والدین را به خود جذب می کند.

شاید پدر دوست داشته باشد ست همان پاپیون بچه گانه را برای خودش داشته باشد! یک مرد کوچک با پاپیون و کت و شلوار زیبا. بدون شک در تیم برتر خواهد بود و توجه همه را به خود جلب می کند.

انواع پاپیون بچه گانه

در کل سه دسته بندی مهم و اصلی در پاپیون بچه گانه وجود دارد که ما در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

  • پاپیون از پیش گره زده

اگر شما به عنوان والدین کودک نمیدانید چگونه بایستی پاپیون را گره بزنید، حتما طرفدار این نوع پاپیون خواهید شد. پاپیون از پیش گره زده بیشترین سهم فروش را در بازار به خود اختصاص داده است.

این پاپیون‌ها اغلب از پارچه‌های ارزان قیمت و براق تهیه می‌شوند و یکسان و متقارن بودن آن‌ها نشان می‌ دهد که این پاپیون، نوعی پاپیون نسبتا ارزان قیمت و از پیش گره زده است.

انواع پاپیون بچه گانه

  • پاپیون خود گره زده

همانطور که از نام آن مشخص است، شما باید خودتان برای بستن آن اقدام کنید. شاید خیلی ها از این نوع پاپیون فراری باشند و راه حل ساده تری را برای بستن پاپیون بچه گانه انتخاب کنند. اما در واقع این پاپیون یکی از نکات مهم خوشتیپ بودن می‌باشد.

این نوع پاپیون ها به دو دسته پاپیون های قابل تنظیم و پاپیون های با طول ثابت تقسیم می‌شوند.

تفاوت میان این دو مدل در این است که در پاپیون‌های قابل تنظیم، خودتان می‌توانید سایز را تعیین کنید و حتی می‌توانید پاپیون پسر بچه نوجوانتان را خودتان به عنوان پدر یا برادر بزرگتر استفاده کنید.

چون قطعا سایز پاپیون برای آن‌ها نیز قابل تنظیم است. اما مدل های طول ثابت، این قابلیت را ندارند.

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان