نحوه دوخت لباس بچه گانه آسان و کاربردی

هر آنچه که باید هنگام دوخت لباس بچه گانه بدانید!

چگونه لباس بچه گانه بدوزم؟

بله بهار در حال فرا رسیدن است. در این مقاله نحوه دوخت لباس بچه گانه آسان را همراه با تصویر، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. برای کسانی که می خواهند در خانه خیاطی کنند یک کار بسیار زیبا و متفاوت است. کودکان شما قطعا این لباس را دوست خواهند داشت.

چگونه لباس بچه گانه بدوزم

شما می توانید این لباس زیبا را در 3 ساعت بدوزید.

شما می توانید اندازه ها را برای بدن کودک خود تنظیم کنید.

علاقه مندان به خیاطی در منزل مثل من و کسانی که به دنبال مدل خیاطی در منزل هستند می توانند با چنین مدل های آسان شروع کنند.

مقاله مرتبط: مدل های متنوع سارافون بافتنی بچه گانه

چگونه لباس دخترانه بدوزیم؟

الگوی رایگان تا 9 سالگی، نحوه دوخت لباس بچه گانه را می توانید در نت سرچ کرده و پیدا کنید. آنچه که برای خیاطی نیاز دارید:

پارچه

نخ در رنگ های مناسب

چرخ خیاطی

قیچی

خط کش

کاغذ برای قالب

دکمه

سنجاق

قلم نساجی

مراحل دوخت لباس بچه گانه

اکنون می توانیم مراحل دوخت لباس بچه گانه را دنبال کنیم. ابتدا قالب را با توجه به سنی که می خواهیم، آماده می کنیم. شما می توانید لباس را با پارچه های لطیف و باکیفیت بدوزید. پارچه های اصل!

چگونه لباس دخترانه بدوزیم؟

هر آنچه که باید هنگام دوخت لباس بچه گانه بدانید!

مادران این غریزه را دارند که از اولین لحظه ای که فرزندان خود را در درون رحم خود حس می کنند، با دقت از آنها محافظت کنند و به فکر دوخت و خرید لباس برای کودک خود می افتند.

از آنجایی که کودکان خیلی سریع رشد می کنند. بهتر است لباس هایی که می دوزید را با الگویی 1-2 سایز بزرگتر انتخاب کنید. به این ترتیب برای کل سال کافی خواهد بود.

لباس بچه گانه نیز مثل لباس بزرگسالان بسته به فصل و هدف به انواع مختلف تقسیم می شود.

دوخت لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه پاییزی-زمستانی و بهار-تابستانی، بر اساس هدف، به لباس های خانگی و بیرونی تقسیم می شود.

با توجه به هدف لباس، جنس پارچه و مدل کلی لباس را انتخاب کنید.

از پارچه های مختلفی برای دوخت لباس بچه گانه استفاده می شود که به لباس های آماده موجود در فروشگاه ها ترجیح داده می شود.

این امر به ویژه برای کودکان نوپا بسیار مهم است.

هر آنچه که باید هنگام دوخت لباس بچه گانه بدانید!

پارچه های پنبه ای، کتان، ابریشم و پشم به طور گسترده ای برای دوخت لباس بچه گانه استفاده می شوند.

رنگ پارچه برای این گروه سنی با الگوهای کلاسیک کوچک یا متوسط ​​ترجیح داده می شود: گلدار، خال خالی، راه راه و تصاویر کارتونی.

تاریخچه دوخت لباس بچه گانه

همه جوامع، دوران کودکی را در پارامترهای خاصی تعریف می کنند. از دوران نوزادی تا نوجوانی، انتظارات اجتماعی در طول مراحل مختلف رشد کودکان در مورد توانایی ها و محدودیت های آنها و همچنین نحوه رفتار و نگاه آنها وجود دارد.

لباس، نقش جدایی ناپذیری را در هر دوره از زندگی ایفا می کند. تاریخچه اجمالی دوخت لباس بچه گانه ، بینش هایی را در مورد تغییرات در تئوری و عمل تربیت کودک، نقش های جنسیتی، موقعیت کودکان در جامعه و شباهت ها و تفاوت های لباس کودکان و بزرگسالان ارائه می دهد.

قبل از اوایل قرن بیستم، لباس‌هایی که نوزادان و کودکان می‌پوشیدند یک ویژگی مشترک داشتند:

لباس‌های آنها فاقد تمایز جنسیتی بود. خاستگاه این جنبه از لباس کودکان به قرن شانزدهم برمی گردد، زمانی که مردان و پسران بزرگ اروپایی شروع به پوشیدن کت و شلوار کردند. پیش از این، هم مردان و هم زنان در تمام سنین (به استثنای نوزادان قنداق شده) نوعی لباس، عبا یا تونیک می پوشیدند.

تاریخچه دوخت لباس بچه گانه

هنگامی که مردان شروع به پوشیدن لباس های دو شاخه کردند، لباس های مردانه و زنانه بسیار متمایزتر شد. شلوارهای مخصوص مردان و پسران بزرگتر در نظر گرفته شده بود، در حالی که سایر اعضای جامعه – همه زنها و جوانترین پسرها – به پوشیدن لباسهای دامن دار ادامه می دادند.

ممکن است اکنون اینگونه به نظر برسد که وقتی پسرهای کوچک گذشته دامن یا لباس بلند می‌پوشیدند، «مانند دختران» لباس می‌پوشیده اند.

در طول قرن بیستم، آن لباس‌هایی که قبلا فقط مردانه بودند – شلوار – به طور فزاینده‌ای برای دختران و زنان مورد قبول قرار گرفتند. در دهه 1940، دختران در هر سنی در خانه و برای رویدادهای عمومی معمولی لباس‌هایی همراه با شلوار می‌پوشیدند، اما همچنان انتظار می‌رفت که برای مدرسه، کلیسا، مهمانی‌ها و حتی خرید، دامن بپوشند.

امروزه، دختران تقریبا در هر موقعیت اجتماعی، لباس های خود را با شلوار ترکیب می کنند.

در دنیای مدرن لباس کودک یکی از هیجان انگیزترین بخش های صنعت مد و پوشاک است!

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان

429,000تومان

499,000تومان

579,000تومان

499,000تومان

399,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

649,000تومان