مدل های متنوع دامن بلند 1401

مدل های دامن بلند

مدل های متنوع دامن بلند

یکی از گزینه های ضروری در بین مدل های دامن، بدون شک مدل های دامن بلند است. این دامن ها در مدل های مختلف با الگوهای مختلف، پارچه های مختلف و برش های مختلف طراحی می شوند.

شما می توانید از بین مدل های دامن بلند تولید شده برای خانم ها در هر سبک و اندازه، مدلی متناسب با سلیقه و سایز خود انتخاب کنید.

مدل های دامن بلند زیادی وجود دارد که می توانید آنها را به روش های مختلف ترکیب کنید.

مدل های متنوع دامن بلند

برخی از مدل های دامن بلند که می توانید در دسته بندی ما پیدا کنید. مدل هایی مانند دامن چرمی بلند، دامن چاک دار بلند، دامن پری دریایی بلند و دامن حریر بلند است.

مقاله مرتبط: ست لباس مجلسی زنانه شیک 1401

چگونه استایل شیک با دامن بلند بسازیم؟

در ساخت ترکیب دامن های بلند، اول از همه به پارچه، برش و رنگ دامن توجه می شود.

ترکیب ژاکت دامن بلند ترکیبی ضروری به خصوص در ماه های زمستان است. هنگام ترکیب دامن بلند با پلیور باید مراقب باشید که پارچه دامن شما تابستانی نباشد. در عوض، می توانید دامن هایی را انتخاب کنید که از پارچه های ضخیم تر ساخته شده اند.

می توانید دامن های چرمی خود را در مدل زنگوله ای با تاپ های باریک و اندامی ترکیب کنید.

می توانید دامن های چرم چین دار خود را با تاپ های گشادتری مانند پلیور یا سویشرت ترکیب کنید. برای تکمیل این ترکیب می توانید از کفش های کتانی یا نیم بوت های کوتاه کمک بگیرید.

مدل های دامن زنگ بلند در بالا باریک هستند و با پایین رفتن گشاد می شوند. معمولاً تکه‌های باریک و نزدیک به کمر نسبت به دامن‌های زنگ بلند ترجیح داده می‌شوند. مخصوصاً در مدل های دامن زنگوله ای با درج رویه لباس استفاده می شود.

بنابراین، همچنین مهم است که تکه بالایی که انتخاب می کنید به اندازه کافی کوتاه باشد تا در دامن قرار گیرد.

چگونه استایل شیک با دامن بلند بسازیم؟

قیمت دامن بلند

در دسته بندی های دامن، دامن های بلند برای هر سلیقه ای و همچنین برای هر بودجه ای وجود دارد.

قیمت دامن بلند ; در کل ممکن است با توجه به مدل و پارچه دامن متفاوت باشد. در حالی که قیمت دامن های بلند با محتوای پلی استر در محدوده بالاتر معقول است.

دامن‌هایی با طرح‌های خاص مانند دامن‌های چهارخانه بلند نیز در رنج‌های قیمتی بالاتر یافت می‌شوند. اگر می‌خواهید مدل‌های دامن را در محدوده قیمتی خاصی بررسی کنید، می‌توانید قیمت را از منوی فیلتر سمت چپ فیلتر کنید.

مدل دامن بلند و قیمت مناسب برای هر سلیقه و جیبمنتظر شما در طیف گسترده محصولات دسته ما است. علاوه بر مدل های دامن بلند; با مدل های دامن کمر چین دار، گشاد و کش دار. شما همچنین می توانید از دسته دامن ما دیدن کنید.

به قدهای مختلف دامن توجه کنید!

جایگزین های مختلف با اندازه های مناسب برای هر سبک و هر نیازی امتیاز کامل را از مشتریان دریافت می کنند.

گزینه‌های دامن بلند که توسط بسیاری از برندهای مد طراحی شده‌اند، به لطف طول‌های مختلف، به راحتی با اندام شما سازگار می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا بسیار قاطع و برجسته باشید.

این مدل‌ها را می‌توان با گزینه‌های کوتاه، جوراب‌های مختلف و مدل‌های بوت استفاده کرد و ظاهری خارق‌العاده و فوق‌العاده چشمگیر به شما می‌دهد.

از طرف دیگر، گزینه های دامن بلند با چاک، ظرافت شما را آشکار می کند و به شما امکان می دهد در هر محیطی به راحتی مورد توجه قرار بگیرید.

انواع بلند که به بلندی مچ پا نیز گفته می شود، هنگام استفاده با صندل و چکمه هایی که مچ پای شما را می گیرند، ظاهری متناسب و باریک به شما می بخشد و می تواند توسط خانم ها در هر سنی ترجیح داده شود.

مدل های دامن بلند

برای خانم‌هایی که طرح‌های کوتاه‌تر را دوست دارند، مدل‌های چشمگیر زیر زانو و تا بالای زانو تولید می‌شود.

مدل‌های دامن با کمر کشدار تا زیر زانو قابل استفاده در لباس‌های رسمی و روزانه هستند و به لطف انواع پارچه‌ها در هر محیطی قابل استفاده هستند.

گزینه های تا سطح زانو اغلب توسط خانم هایی خریداری می شود که می خواهند قد خود را بلندتر از آنچه واقعا هستند نشان دهند.

طول گزینه ها نیز می تواند با جزئیات شکافشان چشمگیرتر شود. مدل های دامن پلنگی با گزینه های کوتاه و بلند برای همه استایل ها جذاب هستند و قدرت جلوه ای که می خواهید با استایل خود به دست آورید را افزایش می دهند.

جمع بندی

از مدل های دامن بلند امسال می توان در لباس های رسمی و روزانه استفاده کرد و به لطف انواع پارچه در هر محیطی قابل استفاده هستند.

گزینه های دامن تولید شده توسط بسیاری از برندهای نساجی از مدل های غنی، صدها رنگ و پارچه های مفید تشکیل شده است.

ارائه مدل‌هایی که می‌خواهید در طیف گسترده‌ای از محصولات ترجیح دهید، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی به محصولات مورد نظر خود در میان گزینه‌های متعدد دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، می توانید گزینه های مدل در سبک های مختلف را پیدا کنید که به راحتی و در مدت زمان کوتاهی مورد توجه شما قرار می گیرند.

قیمت دامن با توجه به جنس پارچه، مدل و گزینه های دوخت به روزترین مدل های مد دامن حجاب که مطابق با خواسته و سلیقه شما تهیه می شود، ممکن است متفاوت باشد.

استایل شیک با دامن بلند

برندها محصولات خود را با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه، قابل دسترس برای همه، با سیاست‌های قیمت‌گذاری رضایت ‌محور به کاربران تحویل می‌دهند.

قیمت های کاربرپسند نه تنها شما را خوشحال می کند، بلکه به شما کمک می کند تا چندین مدل را به طور همزمان خریداری کنید.

در دنیای خرید که گزینه‌هایی برای مدل‌های دامن بلند با قیمت‌های مناسب وجود دارد، شما نیز این شانس را دارید که به راحتی به محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و می‌توانید اولویت‌های خود را با ویژگی‌های مورد نظر ترکیب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید.

شما می توانید دامن های بلند را از فروشگاه ها اینترنتی خریداری کنید که به شما پیشنهادات، کمپین ها و تخفیف های فصلی عالی می دهند.

شما می توانید به راحتی به محصولات با قیمت های مناسب دسترسی داشته باشید و می توانید خرید خود را با گزینه های پرداخت امن انجام دهید.

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان