بچگانه

تیپ پسر بچه اسپرت جذاب و دوست داشتنی!

تیپ پسر بچه اسپرت
 • تیپ پسر بچه اسپرت جذاب

  کافی است سری به فروشگاه های لباس پسرانه بزنید تا ببینید که تیپ پسر بچه اسپرت تا چه اندازه در میان والدین نسل جدید محبوب است. علت این موضوع کاملا مشخص و روشن است. تیپ پسر بچه  بیشترین استفاده در برندهای تبلیغاتی و مدلینگ ها را دارد و این چیزی است که در ذهن مخاطبان امروزی رسوخ کرده است.

  اصولا وقتی از یک مادر یا پدر می پرسید که بهترین و خوش تیپ ترین لباس برای کودک و فرزند شما چیست از تیپ پسر بچه اسپرت نام می برد. این موضوع نه بد است و نه خوب! به هر حال اقبال عمومی به این بخش از صنعت مد جلب شده است. اما سوال اصلی و مهم این است که بهترین تیپ پسر بچه اسپرت چیست؟

  پاسخ به این سوال در میان خانواده ها کمی جالب توجه است. بسیاری از آن ها داشتن یک کت اسپرت، شلوار جین یا کتان به همراه کتانی و یک ساعت نسبتا کلفت را اصلی ترین شرایط و فاکتورهای تیپ پسر بچه اسپرت می دانند.
  پس عملا می توان اینگونه گفت که تیپ اسپرت در ذهن خانواده ها و والدین دقیقا محدود به همان چیزهایی شده است که در مدلینگ به وفور دیده اند.

  تیپ پسر بچه اسپرت

  پس برای این که بتوانیم تیپ پسر بچه اسپرت درستی برای فرزند خودمان انتخاب کنیم، بهتر است ابتدا با مفهوم تیپ اسپرت آشنا شویم. شاید این تعریف بتواند برای شما هم راه گشا باشد و بتوانید یک تیپ اسپرت خوب برای خودتان انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

   

  تیپ اسپرت چیست؟

  یکی از معضلاتی که امروز صنعت مد، به خصوص صنعت مد ایران گرفتار آن است این است که هر لباس عجیب و غریب و هر تیپ بی مفهومی را با عنوان تیپ اسپرت معرفی می کنند!

  شلوارهای کوتاه، کفش های بی جوراب و … که امروز جزئی از فاکتورهای تیپ اسپرت معرفی می شود عملا یک بد سلیقگی از نظر زیبایی شناختی محسوب می شود.

  این که یک مدل، یک بازیگر یا یک بازیکن معروف تیپ خاصی استفاده می کند نباید ملاک انتخاب شما باشد. شاید یادتان بیاید که در همین اواخر یکی از همین آدم های معروف کت و شلوار را با کتانی پوشیده بود! چیزی که عملا هیچگاه نمی شد آن را تصور کرد. اما آیا این یک تیپ اسپرت است؟ مسلما خیر!

  تیپ اسپرت در واقع ساده تر، راحت تر و به نوعی جذاب تر از تیپ رسمی محسوب می شود. شما در تیپ رسمی باید از لباس های اتو خورده و کاملا مرتب و از ترکیب رنگ های نسبتا ساده تری می توانید استفاده کنید. اما در تیپ اسپرت ترکیب رنگ، جنس لباس ها و راحتی کاملا متفاوت است.

  تیپ پسر بچه اسپرت

  شما در تیپ اسپرت باید سعی کنید ابتدا خودتان راحت باشید. پس پوشیدن انواع لباس های جذب که عملا قدرت عمل شما را کم می کند نمی تواند گزینه مناسبی برای تیپ اسپرت باشد.

  برای دانستن این که چه تیپی اسپرت است، باید بگوییم که تیپ اسپرت این اجازه را به شما می دهد که بتوانید یک کوهنوردی نسبتا سبک را با آن تجربه کنید.
  پس استفاده از لباس های تنگ، کفش کالج یا هر چیزی که امروز به عنوان تیپ اسپرت به غلط گفته می شود از دایره انتخاب شما باید دور شود.

   

  تیپ پسر بچه اسپرت را چگونه انتخاب کنیم؟

  تا اینجای داستان توانستیم مفهوم تیپ اسپرت را تا حدودی بشناسیم و آن را از بقیه تیپ های نسبتا مضحک امروزی جدا کنیم.
  تیپ اسپرت همانطور که از اسمش پیداست به شما قدرت حرکت بالاتری می دهد. پس لطفا سعی نکنید سراغ لباس های جذب و عجیب و غریب بروید.

  بر اساس آن چیزی که گفتیم تیپ پسر بچه اسپرت شما می تواند شامل لباس ها مختلفی از جنس جین یا کتان باشد. دقت کنید که جنس های پارچه ای برای شلوار بیشتر در لباس های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.
  البته این را نیز قبول می کنیم که شلوارهای پارچه ای مانند گرم کن ها هم در دایره تیپ اسپرت قرار می گیرد.

  تیپ پسر بچه اسپرت می تواند شامل هر چیزی باشد که با آن راحت تر است. طرح و شکل این تیپ را در اختیار خود کودک بگذارید.
  یکی از مزایای تیپ اسپرت این است که به کاربر اجازه می دهد عقاید و علایق خود را راحت تر بیان کند. پس سعی کنید در انتخاب طرح تیپ پسر بچه اسپرت به کودک خود حق آزادی بیشتری بدهید.

  تیپ پسر بچه اسپرت

  اما در مورد مسئله رنگ داستان کمی متفاوت تر است. تیپ پسر بچه اسپرت بسیار وابسته به رنگ است. شما می توانید از رنگ های متناقض، هم طیف یا رنگارنگ در تیپ پسر بچه اسپرت استفاده کنید.
  اما باید دقت داشته باشید که این رنگ ها در کنار یکدیگر زیبایی خوبی ایجاد کنند. این که رنگ مورد استفاده خارج از دید باشد و به نوعی زیبایی را مخدوش کند می تواند به طور کلی تیپ پسر بچه اسپرت را زیر سوال ببرد.

  میتوانید این مقاله را نیز مطالعه کنید راهنمای خرید لباس بچه گانه 

  پایان سخن از تمام چیزی که گفتیم

  ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی در مورد تیپ پسر بچه اسپرت برای شما آماده کنیم. همانطور که بیان کردیم مهمترین چالشی که دراین مورد وجود دارد این است که تصورات نادرستی به طور کلی در مورد تیپ های اسپرت وجود دارد.
  عده ای تصور می کنند که تیپ اسپرت یعنی آزادی کامل و عده ای دیگر نیز فکر می کنند هر چه لباس تنگ تر باشد، تیپ آن ها اسپرت تر است! در حالی که این تیپ نیز قوانین خاص خودش را دارد.

  شما می توانید برای فرزند خودتان بهترین تیپ پسر بچه اسپرت را انتخاب کنید. اگر کمی دقیق باشید می توانید بهترین های بازار را پیدا کنید. در این مسیر حتما نظرات کودک خودتان را دخیل بدانید.
  تا زمانی که کودک شما نسبت به یک لباس احساس خوشایندی ندارد عملا آن لباس نمی تواند کارایی خوبی داشته باشد. لباس نشان دهنده شخصیت شما و کودک شماست.
  پس سعی کنید به کودک خود این اجازه را بدهید که شخصیت خودش را به سادگی و بدون خجالت بروز دهید. تیپ پسر بچه اسپرت این اجازه را به کودک شما می دهد که خودش را ساده تر و راحت تر به جامعه معرفی کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست