زنانه

اصول اساسی ست کردن لباس زنانه

 • ضرورت آشنایی با اصول اساسی ست کردن لباس زنانه

   

   

  شاید شما هم بارها شنیده اید که می گویند، لباس هر انسانی نشانه ی شخصیت هر فردی در جوامع مختلف می باشد.

  نظر شما چیست؟ ایا شما نیز فکر میکنید لباس شما راهی است تا شخصیت خود را به دیگران معرفی کنید؟

  حقیقت آن است که ست کردن لباس زنانه دارای اصول مهمی می باشد که هر کسی با آن ها آشنایی ندارد. شاید شما نیز تاکنون افراد زیادی را دیده باشید که لباس های زیادی دارند اما وقتی با آنها قرار می گذاریم یا در مجالس مختلف آنها را مشاهده می کنید، لباس های آنان آنچنان که باید و شاید به دل نمی نشیند.

  حتی اگر جز به جز لباس های آن ها را بررسی کنیم متوجه می شویم که هر کدام از آنها در حقیقت زیبا هستند و جذابیت خاصی دارند، اما وقتی این لباس ها در کنار همدیگر می باشد ظاهر خوشایندی پیدا نمی کنند و سبک هر یک از این لباس ها با دیگری متفاوت است و در حالت کلی احساس خوبی را به انسان انتقال نمی دهند.

  بنابراین بر اساس یک قاعده ی کلی می توان گفت برای ست کردن لباس زنانه نیازی نیست تا شما حتما تعداد لباس های زیادی داشته باشید، اگر شما اصول اساسی ست کردن لباس زنانه را بشناسید و با آن ها اشنایی داشته باشید از بسیاری از مخارج اضافی جلوگیری میشود.
  از لحاظ اقتصادی نیز کمک بسیار خوبی به افراد میباشد. درست است که سلیقه و علاقه ی شما برای انتخاب لباس هایتان بسیار مهم است. اما ست کردن لباس های زنانه ای که شما دوست دارید نیز قاعده و قوانین خاص خود را دارند.

  در ادامه مطلب به چند مورد از مهمترین اصول اساسی ست کردن لباس زنانه اشاره می کنیم تا با انها اشنایی پیدا کنید.

  رنگ شناسی لباس چیست؟

  رنگ شناسی لباس چیست؟

  یکی از مهم ترین لازمه های داشتن یک استایل جذاب و ست کردن لباس زنانه آن است که شما با مبانی اولیه رنگ شناسی آشنا شوید تا بتوانید به دستی برای انتخاب لباس های مختلف در کنار یکدیگر اقدام نمایید. آیا اکنون در مورد چرخه ی رنگ چیزی شنیده اید؟

  آشنایی با چرخه ی رنگ برای کسانی که می خواهند ظاهر زیبا و جذابی داشته باشند تا بتوانند در مجالس. جلسات مختلف شرکت کنند، بسیار مهم و اساسی است و نمی توان بدون توجه به آن برای ست کردن لباس زنانه اقدام نمایید.

  شما با یادگیری اصول اولیه ست کردن و اشنایی با مباحث زیبا شناسی میتوانید موفقیت های بسیار زیادی را به خود اختصاص دهید.
  یکی از مباحث مهمی که ضرورت یادگیری اصول اساسی ست کردن لباس زنانه را چند برابر میکند آن است که در برخی از مواقع افراد قرار است برای اولین بار در برخی از مکان ها حضور یابند.

  همانطور که می دانید اولین تصویری که از هر انسانی به جا می ماند معمولا ماندگار ترین تصویر می باشد و آن احساسی که شما دوران لحظه به دیگران منتقل می کنید تا مدت ها باقی میماند. مهم ترین چیزی که تصویر کلی شما را تشکیل می دهد،

  چهره تن و همینطور لباس تن تان می باشد، هر چقدر لباس های شما زیباتر و جذاب تر بنظر بیاید، تصویر شما نیز در ذهن افراد بهتر باقی می ماند و احساس بهتری را به آن ها منتقل می کنید.
  همین موضوع نیز باعث می شود تا در اولین قرارتان با اشخاص جدید، موفقیت های نسبتا چشمگیری را بدست آورید.
  آموزش و یادگیری ست کردن لباس زنانه مسئله ی سختی نمی باشد و نیازی به هزینه ی زیادی نیز ندارد.

  اگر شما بتوانید این اصول را به خوبی یاد بگیرید، می توانید به راحتی و با اعتماد بنفس کامل در جوامع مختلف حضور یابید، برای اینکار کافی است تا شما کمی وقت بگذارید و حوصله انتخاب لباس هایی مناسب را داشته باشید و طبق قوانین مربوط به چرخه رنگ، اقدام نمایید.

  چند مورد از مهمترین اصول اساسی ست کردن لباس زنانه که باید آن ها را بدانید!

  1- به تصویر چرخه ی رنگ به خوبی دقت کنید. همانطور که می بینید برخی از رنگ ها در این چرخه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. بنابراین این رنگ ها هنگامی که با یکدیگر ترکیب شوند، ممکن است جذابیت بسیار خاصی را در چهره فرد ایجاد کنند.
  اگر بتوانید رنگ های ثانویه و اولیه این چرخه را به خوبی به ذهنتان بسپارید و در هنگام ست کردن لباس زنانه از آن ها استفاده کنید، می توانید یک استایل فوق العاده را خلق کنید.

  2- یکی دیگر از راه هایی که به شما پیشنهاد می شود برای ست کردن لباس زنانه از آن کمک بگیرید آن است که از رنگ هایی که در چرخه رنگی بالا متقابل یکدیگر قرار گرفته اند، استفاده کنید.
  مثلا اگر شما بتوانید از ترکیب قرمز و آبی که در این چرخه در مقابل هم هستند، استفاده کنید، می توانید یک تصویر منحصر بفرد از خودتان به جا بذارید.
  در اصطلاح به ترکیب این رنگ ها ترکیب مکمل می گویند؛ چرا که این رنگ ها در حقیقت یکدیگر را کامل می کنند و در کنار هم جلوه ی زیادی دارند.

  3- اگر لباسی دارید که از ترکیب چند رنگ مختلف طراحی شده است و نمی دانید دقیقا آن را با چه لباسی بپوسبد به شما توصیه می کنیم که آن ها را با رنگی ست کنید که در طراحی پارچه لباس وجود دارد تا تصویر استایل شما جلوه ی چشم نوازی به خود بگیرد.
  اولویت برای انتخاب رنگ تکمیل کننده برای لباس های چند رنگ با رنگی است که بیشتر در لباس به کار برده شده باشد.

  4- یک موضوعی که از لحاظ زیبا شناسی در بسیاری از موارد دارای اشکال است آن است که لباس هایی که دارای پارچه طرح دار است را با لباس دیگری که دارای طرح دیگری است همزمان بپوشید.
  واقعا چنین ترکیباتی دارای جذابیت خاصی نمی باشند و باعث میشوند تا کسی که شما را می بیند دچار گیجی و سردرگمی ناگهانی شوید.
  این موضوع برای مواقعی که شما در یک جلسه مهم و یک مذاکره ی مهم باید حضور یابید اصلا مناسب نمی باشد.

  در برخی از مواقع ممکن است به نظر خودتان ست کردن چنین لباس هایی جالب باشد و از آن لذت ببرید اما حقیقت آن است که تصویر کلی شما در هنگامی که افراد با شما برخورد می کنند، جالب نخواهد بود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست