بچگانه

از همان ابتدا به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید!

لباس کودک
 • آیا تاکنون به تصویر مجلات و سایت های مختلف مد و پوشاک دقت کرده اید؟

  جالب است بدانید که بیشتر این مجلات و سایت ها در صفحه ی اول خود از تصاویر کودکان با لباس هایی فوق العاده جذاب که به بهترین نحو ست شده اند، استفاده می کنند؛ چرا که کودکان واقعا جذابیت خاص و زیبایی طبیعی دارند،

  وقتی که شما به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید، آن ها از همان ابتدا یاد میگیرند که چگونه می توانند زیبایی ها و جذابیت های خود را بیشتر از حالت معمول در معرض نمایش بگذارند و توجه دیگران را به خود جلب کنند.
  مسلما ست کردن لباس و ست کردن رنگ های مختلف یکی از اساسی ترین و مهم ترین توانایی هایی میباشد که بسیار برای انسان در طول زندگی اش کارامد می باشد.

  لباس کودک

  کودکان تمام آموزش های اولیه ای را که از پدر و مادر خود یاد می گیرند، به خوبی در ذهن می سپارند و می توانند در سنین بزرگسالی از آن ها استفاده کنند.
  کودکان در سال های ابتدایی عمرشان، چیزهایی را می آموزند که به تدریج جزیی از شخصیت آن ها می شود. به همین خاطر نیز اگر شما با یک مرد جوان یا بانویی جذاب که شیک پوش هستند مواجه می شوید با خود فکر نکنید که این افراد بعد ها این نوع لباس پوشیدن را آموخته اند.

  در حالت کلی می توان گفت که اکثر این افراد از کودکی یاد گرفته اند که چگونه می توان لباس های مختلف را با یکدیگر ست کرد، بنابراین به همه ی والدین توصیه میکنیم که که به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید.

   چرا که کودکان شما علاوه بر آنکه به توجه نیاز دارند در آینده و در سنین جوانی قرار است در مجامع مختلفی حضور یابند و قرار نیست که شما همیشه در کنار فرزندتان باشید و لباسهای او را انتخاب کنید.
  انان در مراحل مختلف زندگی خود تنها خواهند بود و باید به تنهایی لباس هایی را انتخاب کنند که مناسب با مجالس و مجامع گوناگون رسمی و غیر رسمی باشد.

  لباس کودک

  لباس های شما؛ نشان هویت شما

  تاکنون در مورد جمله ی لباس های شما، نشانی از هویت شما هستند، چیزی شنیده اید؟ به نظر شما آیا این جمله حقیقت دارد؟

  یکی از عمده ترین دلایلی که بیشتر جامعه شناسان و روانشناسان تاکید دارند که به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید آن است که زندگی آینده ی آن ها و شخصیت اجتماعی انسان ها ارتباط مستقیمی دارد.

  مسلما هر پدر و مادری دوست دارد که فرزند او در زندگی اجتماعی با موفقیت های مختلفی روبرو شود و دستاورد های متعددی داشته باشد، به همین خاطر نیز بهتر است برای به حقیقت پیوستن چنین آرزویی از همان ابتدا به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید.

  وقتی که فردی برای قرار کاری به دفتر اداره و یا شرکتی مراجع میکند، مسلما کسی او را نمی شناسد و تنها چیزی که از ظاهر او پیدا است و می توان بر اساس ان نوع شخصیت فرد را شناسایی کرد، لباس های او می باشد.
  اگر لباس های فرد مذکور مرتب و منظم باشد و به خوبی ست شده باشد، کاملا می توان حدس زد که این فرد به طور ذاتی انسان مرتب و منظمی می باشد.
  اگر برای کاری انتخاب شود یا وظیفه ای به او داده شود، می تواند ان را کاملا منظم و به نحو احسن انجام دهد.

  لباس کودک

  بنابراین در نگاه اول این شخص فرد مناسبی برای پذیرش یک موقعیت شغلی خوب است.
  از طرفی دیگر اگر فردی برای یک مصاحبه کاری وارد شرکت یا اداره ای شود و لباس های نامنظمی به تن داشته باشد و یا حتی لباس های خوبی پوشیده باشد.
  اما رنگ این لباس ها با یکدیگر همخوانی نداشته باشند، میتوان حدس زد که این شخص قابلیت انجام کارهای مختلف به صورت مرتب و منظم را ندارد و نمی توان وظیفه ای را به او محول کرد.

  بنابراین به همین خاطر نیز بهتر است همه ی افراد نحوه ست کردن لباس ها را بیاموزند و چه بهتر است که این آموزش ها از دوره ی کودکی توسط والدین به انسان آموزش داده شود تا کاملا در ذهن فرد نهادینه شود و در آینده و زندگی اجتماعی، کاری دچار بحران نشود. به موفقیت های مختلفی دست یاید.

  از 3 یا 4 سالگی به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید.

  مسلما هنگامی که می گوییم به کودک خود ست کردن لباس بچه را بیاموزید این سوال برای بسیاری از والدین پیش می آید که باید از چه سنی این آموزش ها را اغاز کنیم تا اثر مطلوب و همیشگی داشته باشد؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت که آمار و اطلاعات روانشناسی این موضوع را به اثبات رسانده است که کودکان از سن 3 الی 4 سالگی توانایی تشخیص تمایز رنگ ها را می آموزند و می توانند طرح ها و مدل های مختلف لباس خود را تشخیص دهند.
  بنابراین سن 3 الی 4 سالگی می تواند سن مناسبی برای آموزش ست کردن لباس های مختلف به کودک باشد.

  لباس کودک

  معمولا آموزش هایی که در سن 3 الی 4 سالگی به کودکان داده میشود، جزیی از حافظه بلند مدت آنان می گردد و دیگر نیازی به تکرار مجدد این آموزش ها نمی باشد.
  به همین خاطر نیز کودکانی که در رده ی سنی اقدام به یادگیری مباحث مختلفی همچون یادگیری زبان میکنند در سنین بزرگسالی نیز این آموزش ها را در ذهن دارند و خیلی کم پیش می آید که آنها را فراموش کنند.

  ست کردن مسئله ای می باشد که تنها برای لباس کاربرد ندارد وقتی که کودک شما یاد میگرد رنگ های مناسب با هم را درکنار یکدیگر بچیند.
  در سنین بزرگسالی نیز میتواند علاوه بر ست کردن لباس، ست کردن وسایل خانه یا دفتر کاری خود را نیز انجام دهد.
  در چنین مواقعی دیگر نیازی به کمک گرفتن از کارشناسان دکوراسیون داخلی و یا طراحان لباس نیست و فرزند شما می تواند به تنهایی از عهده ی تمامی این کارها براید.

  والدین باید در کنار اموزش های مختلفی که در کودکی برای فرزند خود در نظر میگیرند، نحوه ست کردن لباس و چیدن رنگ های مناسب را در کنار یکدیگر به کودکان خود آموزش دهند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست