زنانه

لباس مجلسی زنانه کوتاه و شیک 2021

لباس کوتاه
 • لباس مجلسی چیست؟

  مردم همیشه تمایل دارند در مهمانی ‌ها و مراسم های رسمی و غیر رسمی به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند و دیگران را تحت تاثیر پوشیده های خود قرار دهند.
  لباس مجلسی یا همان لباس شب به لباسی گفته می‌ شود که در مهمانی‌ های رسمی و نیمه رسمی پوشیده می‌ شود.
  از لباس مجلسی در محافل مختلفی مانند جشن عروسی ها ، مهمانی‌ های رسمی کاری و یا غیر کاری، شام های دوستانه، جشن تولد ها ، مراسم ها و غیره استفاده می شود. می توان گفت انتخاب و خرید کفش و لباس مناسب، گاهی یک کار سخت و نیازمند اطلاعات محسوب می ‌شود.

  با توجه به اینکه سلایق هر فردی متفاوت است؛ بعضی از خانم‌ ها لباس‌ های سنتی و کلاسیک را خریداری می‌ کنند در حالی که بعضی دیگر از این افراد سعی دارند آخرین مد روز را خریداری کرده یا به اصطلاح از مد عقب نیفتند.
  در این میان گاهی افراد آن‌ قدر درگیر مد می ‌شوند که فراموش می کنند به اندام، سن و جایگاه اجتماعی خود توجه نمایند.

  لباس کوتاه

  نکاتی درباره ی پوشیدن لباس های مجلسی

  جوراب شلواری یک راه حل ساده

  یکی از بیشترین نگرانی ‌هایی که هنگام پوشیدن لباس مجلسی کوتاه به سراغ افراد می آید، دقیقا همین کوتاه بودن آن است. که مبادا باعث اذیت شود. البته رفع مشکلات کوتاه بودن لباس راه حل ساده ‌ای دارد.
  آن هم این است که می‌ توانید آن را با یک لگ زنانه یا جوراب شلواری شیشه ‌ای یا تیره و مات ست کنید. که این موضوع بستگی به سلیقه و تیپ کلی لباس شما دارد.

  انتخاب کفش مجلسی

  کفش مجلسی زنانه می‌ تواند پاشنه دار باشد یا نباشد؛ انتخاب هر یک از این مدل ها بستگی به استایل لباس ، اندام شما ، مناسبت مراسم و زمان مهمانی دارد. تیپ کلی کفش ‌های مجلسی می ‌توانند استایل و تیپ شما را بسازند یا آن را نابود کنند.

  لباس مجلسی کوتاه را با بوت های زنانه ترکیب کنید. بوت‌ ها می‌ توانند به پیراهن کوتاه شما تیپی کلاسیک بدهند. نکاتی که باید به آن ها توجه کنید:

  • نیم بوت تا بالای قوزک پا یا بوت زنانه ‌ای که ارتفاع آن به نیمه ‌های ساق پا می‌ رسد، با ترکیب جوراب شلواری و پیراهن مجلسی کوتاه می‌ تواند استایلی کلاسیک به وجود آورد.
  • از پوشیدن بوت زنانه ‌ی خیلی بلند تا بالا ی زانو با یک پیراهن کوتاه مجلسی خودداری کنید.

  لباس کوتاه

  می توانید کفش تخت انتخاب کنید

  کفش تخت می ‌تواند به راحتی با پیراهن مجلسی کوتاه ست شود. البته این بستگی به تیپ کلی لباس شما دارد.
  یک پیراهن مجلسی چین ‌دار کوتاه می‌ تواند با کتانی آل استار زنانه چه ساق‌ دار و چه بدون ساق به خوبی ست شود.

  قد خود را در نظر بگیرید.

  خانم‌ های قد بلند بهتر است، مدل پیراهن مجلسی را طوری انتخاب کنند که قد آن لااقل تا روی زانوی آن‌ ها باشد.
  به ویژه اگر می ‌خواهند کفش پاشنه بلند بپوشند. خانم ‌هایی که قد کوتاه ‌تری دارند می ‌توانند لباس بسیار کوتاه‌ تری بپوشند، چرا که یک پیراهن مجلسی کوتاه آن ‌ها را کشیده ‌تر نشان می ‌دهد.
  برای داشتن یک لباس مجلسی کوتاه ولی پوشیده پیش از این که پیراهن یا دامن کوتاه خود را در یک مهمانی بپوشید، مطمئن شوید که به اندازه‌ ی کافی شما را می ‌پوشاند؛ به ویژه وقتی می‌ نشینید و بلند می ‌شوید.

  لباس کوتاه

  با بدنتان راحت باشید

  اگر عادت به پوشیدن لباس های مجلسی کوتاه ندارید، ممکن است در مدتی که این لباس را بر تن دارید شما را مضطرب و نگران کند.
  راه حلی که برای این که در این لباس زیبا دیده شوید ای این است که اعتماد به نفس داشته باشید.

  لباس مجلسی کوتاه چسبان

  هر چند لباس مجلسی یا لباس شب تنگ و چسبان انتخاب شیکی است، اما این فرم برای لباس‌ های کوتاه زیاد مناسب نیست.
  یک دامن یا لباس کوتاه مجلسی  می تواند به اندازه‌ ی کافی جذاب باشد ولی ممکن است تنگ بودن این لباس همه‌ ی این جذابیت را از بین ببرد.

  باید سلولیت ‌ها را مخفی کنید

  تنها راه از بین بردن سلولیت و درمان سلولیت پشت پا ورزش است. اما راه‌ های سریع‌ تری هم برای این که سلولیت‌ ها را مخفی کنید وجود دارد. می ‌توانید برای این که لباس شب کوتاه خود را با خیال راحت به تن کنید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید.

  1. یک راه این است که از یک جوراب یا جوراب شلواری رنگ پا استفاده کنید؛ نوعی این جوراب شلواری ‌ها دقیقا برای این طراحی شده‌ اند که پای شما را صاف و زیبا نشان دهد.
  2. راه حل بهتر و البته مطابق با مد روش دیگری هم وجود دارد. آن هم این است که از اسپری های برنزه‌ کننده پا و بدن استفاده کنید!
   برنزه کردن پا باعث می‌ شود سلولیت پشت پا و ران‌ ها کمتر دیده شود. مطمئن شوید که به شکل درستی از برنزه‌ کننده استفاده کنید و اختلاف رنگ بین دست ‌ها، صورت و پا های شما بیش از اندازه نباشد؛ ممکن است لازم باشد از اسپری برنزه‌ کننده برای کل بدن استفاده کنید.

  لباس کوتاه

  انتخاب انواع جوراب شلواری ها

  انتخاب ‌های بیشتری هم در مورد جوراب شلواری وجود دارد. می ‌توانید از جوراب شلواری طرح دار استفاده کنید.
  با انتخاب جوراب شلواری رنگی می‌ توانید برای یک استایل روزمره بین پیراهن مجلسی و جوراب کنتراست رنگی ایجاد کنید.
  برای روز های سرد سال که می‌ خواهید تیپ مجلسی را با یک پیراهن کوتاه ست کنید، جوراب شلواری‌ های تو کرکی انتخاب ‌های خوبی هستند.
  جوراب شلواری شما می ‌تواند طرح توری یا فیش نت داشته باشد، اما در استفاده از این مدل ‌ها محتاط باشید؛ این مدل جوراب شلواری به درد مراسم رسمی یا یک استایل مجلسی و شیک نمی ‌خورد، بلکه طرحی کاملا روز مره است که برای موقعیت‌ های رسمی و مجلسی مناسب نیست.

  محصولات مجلسی زنانه ویرما

  نیم تنه زنانه (4)

  لباس زنانه (100)

  کت و شلوار زنانه (2)

  شومیز زنانه (6)

  تاپ زنانه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست