زنانه

مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟

 • آیا میدانید مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟

   

  یکی از جذاب ترین و بهترین رنگ هایی که بسیاری از بانوان به آن علاقه دارند، رنگ آجری می باشد. رنگ آجری از آنجایی که جز رنگ های گرم است، برای بانوانی که پوست سفید و گندمی دارند، انتخاب بسیار مناسبی به حساب می آید. اما سوال اساسی و مهمی که ممکن است برای همه بانوان پیش بیاید، این است که مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟

  پاسخ به این سوال دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد؛ چرا که اگر بانوان ندانند که باید چه رنگ روسری و شالی را به همراه مانتو آجری خود استفاده کنند، زیبایی چهره و جذابیت مانتو انها کمتر به چشم می آید. بنابراین بهتر است قبل از حاضر شدن در مجالس و مهمانی های مختلف با مانتو آجری خود، در ابتدا شال یا روسری متناسب با ان را نیز تهیه کنیم تا روز موعد دچار نگرانی و سرگردانی برای انتخاب شال و روسری نشویم.

  امروزه شال و روسری های بسیار زیادی وارد بازار های پوشاک و لباس شده اند، به همین خاطر نیز هیچ نگرانی از جانب خرید رنگ مناسب شال و روسری با مانتو آجری وجود ندارد؛ چرا که شالها و روسری های رنگی بدون محدودیت خاصی در انواع طرح ها در بیشتر مغازه ها وجود دارند.

  اما چگونه باید رنگ مورد نظرمان را انتخاب کنیم؟ چه رنگ شال یا روسری متناسب با رنگ مانتو آجری است؟ در ادامه مطلب به رنگ هایی که شما میتوانید به همراه مانتو آجری خود از آنها استفاده کنید اشاره می کنیم تا بدون دغدغه و مشکل خاصی، استایل خود را کامل کنید و با ظاهری شیک و جذاب در مجالس و مهمانی های مختلف حضور پیدا کنید.

   

  رنگ زرد خردلی

   

  اولین پاسخی که میتوان در مقابل سوال مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟ پیشنهاد داد، رنگ زرد می باشد، البته رنگ زرد خردلی در کنار رنگ آجری بسیار مورد پسند بانوان جوان است. رنگ زرد جز آن دسته از رنگ های روشن و بسیار زیبایی میباشد که تناژ آن گرم است. به همین خاطر نیز ترکیب آن با رنگ اجری بسیار جذاب خواهد بود.

  ترکیب رنگ زرد خردلی و رنگ اجری برای تمامی کسانی که دارای رنگ پوست، گندمی، تیره، سفید، سبزه و…. میباشند، کاملا مناسب است. رنگ زرد خردلی بسیار حالت چهره افراد را گیرا تر از همیشه نشان خواهد داد و اگر در کنار رنگ آجری به کار برده شود، این گیرایی و جذابیت دو چندان میگردد.

  ناگفته نماند که استفاده از ترکیب رنگ زرد خردلی و آجری برای تمام فصول سال مناسب میباشد و مخصوص فصل گرما یا سرما نمی باشد. با وجود اینکه هر دو این رنگ ها دارای تناژ رنگی گرم هستند اما میتوان از آنها در فصل تابستان نیز استفاده کرد؛ چرا که بسیار انرژی بخخش و شاداب کننده میباشند.

   

  رنگ های خنثی

   

  رنگ های خنثی شامل رنگ های، سفید، مشکی و طوسی میگردند. این رنگ ها دارای تناژ گرم و سرد نمیباشند و به همین خاطر نیز در اصطلاح به آنها رنگ های خنثی گفته میشود. از رنگ های خنثی میتوان در کنار تمامی رنگ های دیگر استفاده کرد و یکی دیگر از مزیت های استفاده از رنگ خنثی ان میباشد که در تمامی فصول سال نیز میتوان آنها را در کنار لباس های اصلی خود پوشید.

  وقتی که با سوال مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟ روبرو میشویم، میتوانیم از رنگ های خنثی به عنوان رنگ مربوط به شال و روسری کمک بگیریم. رنگ سفیدی که باعث ایجاد صلح و انرژیهای مثبت میگردد در کنار رنگ آجری بسیار زیبا دیده میشود و بانوان می توانند رنگ شلوار خود را نیز با شال خود ست کنند تا نوعی هماهنگی رنگی در میان لباس های آنها ایجاد شود.

  رنگ هایی مانند مشکی نیز در کنار رنگ آجری، کاربرد بسیار زیادی دارد و نمی توان به دلیل تیره بودن این رنگ به طور کامل ان را از کمد لباس خود بیرون بیندازیم. رنگ مشکی در کنار رنگ اجری بیشتر مناسب بانوانی میباشد که تا حدی از سن آنها گذشته است و به هیچ عنوان استفاده از این ترکیب رنگ برای جوانان و نوجوانان، پیشنهاد نمیگردد؛ چرا که ممکن است جذابی و شادابی چهره آنها کمتر دیده شود و به چشم بیاید.

  کاربرد رنگ های خنثی همچون طوسی نیز برای تمامی جوانان ، میانسالان میباشد و هیچ تفاوتی میان رده های سنی مختلف وجود ندارد. رنگ طوسی روشن و یا طوسی تیره در کنار رنگ آجری بسیار باشکوه و زیبا میباشد. به همین خاطر نیز توصیه می گردد که همه بانوان یک روسری و شال طوسی همیشه با خود همراه داشته باشند، چرا که رنگ طوسی در کنار همه ی رنگ های دیگر زیبا دیده میشود و جذابیت خاصی به استایل بانوان می بخشد.

   

  رنگ سبز

   

  رنگ سبز نیز یکی از ان دسته رنگ های با طراوت و روحیه بخشی است که در کنار رنگ های دیگر بسیار جذابیت خاصی میگیرد. رنگ سبز معمولا نشانی از بهار و سرسبزی می باشد و احساس خوب آرامش را در تمامی کسانی که از آن استفاده میکنند ایجاد میکند. وقتی از خود میپرسیم که مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟، سبز یکی از بهترین انتخاب هایی است که میتوان به سراغ آن رفت.

  رنگ سبز از زمان های گذشته تاکنون مورد استقبال تمامی بانوان و آقایان بود. فرقی ندارد که چند سالتان باشد یا جنسیتتان چه باشد، رنگ سبز میتواند به شما حس ارامش بسیار خوبی را منتقل کند و از طرفی دیگر نیز باعث میشود تا انرژی و آرامش شما به اطرافیانتان نیز منتقل شود.

  پس اگر دوست دارید خوش استایل بودن و پر جذبه بودن را امتحان کنید، حتما از رنگ سبز در کنار رنگ آجری استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ در تمامی نقاط جهان رایج است و هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

   

  نکته ای در مورد پاسخ به سوال مانتو آجری با چه روسری ست میشه؟

   

   

  نکته ای که شما نباید آن را در مورد پاسخ به سوال مانتو آجری با چه روسری ست میشه، فراموش کنید آن است که رنگ آجری جز رنگ هایی نمیباشد که بتوانید آن را با هر رنگ دیگری مورد استفاده قرار دهید، بنابراین باید حتما اطلاعات کافی در مورد رنگ هایی که با رنگ آجری ست میشوند، داشته باشید تا بتوانید استایل جذاب و فوق العاده ای را برای خودتان بوجود آورید.

   

   

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  بازگشت به لیست