در مورد نحوه ست کردن روسری چه می دانید؟

وقتی که به سراغ کمد لباس خود می رویم و لباس مورد نظرمان را انتخاب میکنیم، با خودمان فکر میکنیم که چه روسری اکنون برای پوشیدن مناسب است؟ نحوه ست کردن روسری با مانتو شلوار ما چگونه است؟

شاید بسیاری از افراد با خود فکر کنند که نحوه ست کردن روسری با مانتو و شلوار کار راحتی است و بدون دغدغه میتوان ان را انجام داد، اما اگر شما جز بانوان خوش استایلی باشید که به نوع پوشش خود اهمیت میدهید، مسلما این کار برایتان سخت خواهد بود.

از زمان های گذشته تاکنون، ست کردن روسری با چادر و یا مانتو، شلوار مسئله بسیار حساسی به حساب می آمد و افراد خوش ذوق به دنبال یادگیری راه های انتخاب روسری مناسب با دیگر لباس های خود بودند.

در چنین مواردی دیگر مهم نیست که تعداد لباس های شما چقدر باشد، مهم آن است که توانایی ست کردن لباس های خود با روسری را داشته باشید و فرقی ندارد که چند عدد روسری و چند عدد مانتو، شلوار در کمد خود قرار داده اید.

در نهایت باید گفت که راز جذابیت یک بانوی زیبا  در یادگیری نحوه ست کردن روسری با لباس های دیگری که پوشیده اند، میباشد. اما واقعا به نظر شما نحوه ست کردن روسری با مانتو، شلوار چه میباشد؟ چگونه باید اصول ست کردن شال و روسری را بیاموزیم؟

برای آنکه بتوانید با نحوه ست کردن روسری آشنا شوید و اصول آن را یاد بگیرید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. نحوه ست کردن شال و روسری دارای نکات خاصی میباشد که به طور خلاصه به انها اشاره خواهیم کرد.

نحوه ست کردن روسری طرح دار با مانتو ساده

نحوه ست کردن روسری طرح دار با مانتو ساده

 

بیشتر روسری هایی که در مغازه ها و فروشگاه های پوشاک زنانه قرار دارند، دارای طرح ها و رنگ های خاصی میباشند. روسری ها د رطرح ها و رنگ های مختلف با لباس های گوناگونی هماهنگ میشوند. نحوه ست کردن روسری بانوان به دیگر لباس های آنان وابسته است.

اگر شما لباسی انتخاب کرده اید که رنگ زمینه آن بسیار روشن میباشد، بهتر است از روسری استفاده کنید که رنگ زمینه آن تیره تر است و در عوض طرح های روسری شما بهتر است با رنگ زمینه مانتو شما یکسان باشد.

تیره بودن مانتو و از طرف دیگر روشن بودن روسری باعث ایجاد نوعی تناقض رنگی میشود و چنین تناقضی باعث جذاب تر شدن ظاهر بانوان می گردد. وقتی که گل ها و طرح های روسری نیز با رنگ مانتو یکسان باشد، هارمونی رنگی زیبایی برای هماهنگ سازی لباس و روسری بوجود می آید.

 

 

نحوه ست کردن روسری با مانتو طرحدار

نحوه ست کردن روسری با مانتو طرحدار

 

 

یکی از کارهای بسیار سختی که امروزه در صنعت مد و پوشاک، بیشتر بانوان را به خود مشغول کرده است، نحوه ست کردن روسری با مانتو طرحدار میباشد. مسلما بسیاری از بانوان، مانتوهای طرح دار بسیار زیادی در کمد لباس خود دارند و نمی دانند دقیقا نحوه ست کردن آنها با شال و روسری چگونه است.

به همین خاطر نیز شاید بانوان ترجیح دهند که از خریدن مانتوهای زیبای طرح دار، چشم پوشی کنند.

مانتوهای طرح دار با وجود زیبایی و جذابیت فوق العاده ای که دارنند، در برخی از موارد کار ست کردن و هماهنگ سازی لباس ها را سخت میکنند؛ چرا که شما باید روسری برای آن انتخاب کنید که دارای هماهنگی رنگی و طرحی با آن باشد.

در چنین مواردی مسلما پیدا کردن یک روسری که طرحش با طرح مانتو، یکسان باشد، کار بسیار سختی است و نمیتوان در بیشتر مواقع چنین روسری را پیدا کرد. پس پیشنهاد میشود که به سراغ شال یا روسری بروید که هیچ طرحی نداشته و کاملا ساده باشد. با استفاده از این راه حل، نحوه ست کردن روسری با مانتو طرح دار بسیار آسان تر از آنچه فکر میکنید، خواهد شد و دیگر بانوان هیچ دغدغه ای برای ست کردن نخواهند داشت.

 

رنگ های متضاد و همسان

رنگ های متضاد و همسان

 

یکی از سوالات اساسی و مهمی که ممکن است برای بیشتر افراد بوجود آید، آن میباشد که برای ست کردن شال و روسری با دیگر لباس هایمان باید حتما از رنگ های متضاد استفاده کنیم و یا آنکه میتوانیم از رنگ های همسان نیز کمک بگیریم؟ کدام یک از این انتخاب ها جالب تر خواهند بود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر مواقع، استفاده از رنگ های متضاد، جلوه ظاهری افراد را بسیار جذابتر میکند اما این موضوع بدان معنا نمیباشد که اگر از رنگ های هم خانواده استفاده کنیم، جذابیت افراد دچار تزلزل می گردد؛ چرا که حقیقت آن است که در برخی از مواقع نیاز است تا از رنگ های هم خانواده نیز استفاده کرد.

اما موضوعی که باید حتما آن را به یاد داشته باشید، آن است که رنگ های هم خانواده برای ست کردن بسیار مناسب تر از یک نوع رنگ میباشد. به بیانی دیگر باید گفت که بهتر از سرتاپا یک رنگ خاص را نپوشید و از رنگ های مختلفی برای تکمیل تیپ و استایل خود، کمک بگیرید.

سرتا پا یکرنگ شدن لباس های بانوان باعث ایجاد نوعی یکنواختی میشوند و هیچ جذابیتی نخواهند داشت اما اگر از رنگ های مختلف، طبق اصول ست لباس، استفاده کنید،شادابی و سرزندگی چهره تان نیز افزایش خواهد یافت.

 

رنگ هایی که با همه رنگ ها ست میشوند!

رنگ هایی که با همه رنگ ها ست میشوند!

 

یکی دیگر از اساسی ترین چالش هایی که بانوان با ان روبرو می باشند، آن است که بهتر است چه رنگ روسری بخریم که با تمام لباس ها، مانتو، شلوار و…. ست شوند؟

یافتن پاسخ این سوال، بسیار با اهمیت ضروری میباشد؛ چراکه باعث میشود تا دیگر با صرف هزینه ی بسیار زیادی برای هر یک از لباس هایی که در اختیار دارید، یک روسری جداگانه تهیه کنیم و وقتمان برای انتخاب چنین روسری از بین برود.

شما میتوانید از رنگ های خنثی برای ست کردن شال و روسری با دیگر لباس ها استفاده کنید. رنگ های خنثی این ویژگی را دارند که با تمامی لباس های داخل کمدتان، ست شوند. رنگ های خنثی دارای جذابیت خاصی میباشند و برای تمامی افراد با رنگ پوست های مختلف، مناسب میباشند. رنگ های خنثی به ترتیب به موارد زیر تقسیم می شوند:

  1. طوسی
  2. مشکی
  3. سفید
  4. خاکستری
  5. دودی
  6. کرم
  7. شیری
  8. نقره ای
  9. بژ

 

 

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان