تیپ پسر بچه 3 ساله چگونه باید باشد؟

تیپ پسر بچه 3 ساله

تیپ پسر بچه 3 ساله چگونه باید باشد؟

با وجود این که فرزندان در هر سن و سالی شیرینی زندگی هستند و همیشه در قلب پدر و مادر خود جای دارند، اما باید قبول کرد که شیرین ترین زمان کودکان از نظر چهره و رفتاری در دوران 2 تا 3 سالگی آن هاست.
وقتی بسیار کوچکتر هستند نیاز کامل به پدر و مادر دارند و وقتی هم که بزرگ تر می شوند عملا کم کم استقلال کامل می گیرند. از این رو سن 3 سالگی را می توان یک سن میانه بدانیم و این موضوع اهمیت تیپ پسر بچه 3 ساله را بیشتر می کند.

به طور کلی سن 3 سالگی یکی از مهمترین سنین افراد محسوب می شود. اگر به روانشناس مراجعه کرده باشید ریشه همه اتفاقات بد زندگی شما را در همان سن 3 تا 5 سالگی بیان می کند. این موضوع آنقدر تکرار شده است که گاهی در صفحات مجازی نیز تبدیل به یک طنز شده، اما این موضوع واقعیتی غیر قابل انکار است.

بنابراین تیپ پسر بچه 3 ساله فارغ از مسائل زیبایی شناختی، بسیار در ذهن و فکر کودک تاثیر می گذارد و دقیقا این تیپ و ظاهر اولین چالش واقعی است که کودک با آن برخورد می کند.
در کلام ساده تر برای ما تیپ پسر بچه 3 ساله یک لباس ساده است که ممکن است زیبایی خاصی هم داشته باشد اما برای یک کودک تمام چیزی است که برای اولین را به طور جدی با آن برخورد می کند.

کودکان دهه 60 و 70 همیشه به خاطر دارند که لباس های دوران کودکی آن ها همیشه چند سایز بزرگ تر بود و این برای برخی از آن ها که امروز بزرگ شده و به سن جوانی و میانسالی رسیده اند هنوز یک خاطره تلخ و شاید ریشه یک اتفاق بد باشد.
از این رو در انتخاب تیپ پسر بچه 3 ساله خود دقت داشته باشید. زیرا این اولین برخورد جدی او با دنیای اطراف است.

تیپ پسر بچه 3 ساله

 

تیپ پسر بچه 3 ساله از نظر روانشناسی

ما معمولا در مورد تیپ و انتخاب لباس کمتر به سمت مفاهیم روانشناسی می رویم و اگر بخواهیم صحبتی هم بکنیم در نهایت می گوییم که حق انتخاب لباس را در برخی موارد به کودکان خود بدهید.
اما در این جا موضوع اصلی این است که کودک نه به اندازه ای بزرگ شده است که بتواند خودش انتخاب کند و نه به اندازه ای کودک است که از انتخاب ما چیزی نداند و همیشه راضی باشد! در کلام ساده تر هیچکس نمی تواند برای تیپ پسر بچه 3 ساله از نظر روانشناسی چگونه باید رفتار کرد!

همانطور که در بالاتر گفتیم سن 3 سالگی سن میانی محسوب می شود و در این سن کودک می تواند بسیاری از مفاهیم دنیای واقعی را درک کند و بر اساس آن دنیای ذهنی خودش که مهمترین نقطه در آینده برای او خواهد بود را شکل دهد.

از طرف دیگر انتخاب و خرید لباس نیز برای کودکان سه ساله چیزی در حد و اندازه های کشف اتم محسوب می شود. در کلام ساده تر خرید یک لباس برای کودک 3 ساله درست مانند انتخاب یک دنیا برای اوست. پس نمی توان به همین سادگی ها از تیپ پسر بچه 3 ساله گذشت و یا تنها به انتخاب های ساده رضایت داد.

طبق گفته روانشناسان در انتخاب تیپ پسر بچه 3 ساله سعی کنید بسیار آزاد و رها باشید. انتخاب لباس های بسته و بر اساس عقاید شخصی خودتان می تواند شدید ترین ضربه های روحی را به کودک بزند. سعی کنید تا جایی که می توانید لباس های بی طرف برای کودک خود انتخاب کنید.

شاید از اصطلاح لباس بی طرف کمی تعجب کرده باشید. این اصطلاح در واقع به این مفهوم اشاره می کند که شما لباس های انتخابی شما باید طیف بزرگی از سلایق را در بر بگیرد.
چیزی شبیه به رنگ سفید! رنگ سفید یک رنگ خنثی است و کمتر کسی آن را دوست دارد یا از آن متنفر است. شما در انتخاب تیپ پسر بچه 3 ساله نیز باید مانند رنگ سفید رفتار کنید. لباس هایی را برای فرزندان خودتان انتخاب کنید که جهت گیری خاصی نداشته باشد. این موضوع می تواند رفته رفته امکان انتخاب واقعی برای کودک شما را فراهم کند.

تیپ پسر بچه 3 ساله

 

چگونه دست به انتخاب بزنیم؟

اما سوال اصلی اینجاست که لباس های بی طرف یا خنثی چیست؟ وقتی از این اصطلاح استفاده می کنیم گاهی اوقات تصور می شود که هرچه لباس بی طرح و بی رنگ تر باشد همانقدر خنثی است. اما این یک تصور اشتباه است.

شما تنها کافی است در این سن کودک خودتان را هم رنگ جماعت کنید! در کلام ساده تر همیشه خاص بودن و داشتن یک تیپ عجیب و غریب زمانی پاسخگو است که خود فرد و کودک این انتخاب را کرده باشد. اما اگر شما بخواهید همچنین سلیقه ای را به کودک تحمیل کنید عملا انتخاب های بعدی او را تحت الشعاع قرار می دهید.

3-year-old boy brigade

بنابراین سعی کنید لباس های معمولی تر از این نظر که بیشتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد را انتخاب کنید. در کلام ساده تر انتخاب شما برای تیپ پسر بچه 3 ساله باید به نحوی باشد که کودک شما همان چیزی را داشته باشد که بسیاری از مردم از آن ها استفاده می کند.

این اتفاق باعث می شود که دنیای کودک شما به دنیای واقعی نزدیک تر شود و عملا دیوارهای که در ذهن کودک وجود دارد بریزد و فاصله رویا و واقعیت کم و کم تر شود. زمانی که کودک شما از این سن عبور کند کم کم خودش می تواند بر اساس سلیقه ای که دارد یا پیدا می کند فاصله مناسب و درست از جامعه را ایجاد کند.

پس در مورد تیپ پسر بچه 3 ساله لطفا فضای مجازی، سایت ها و مجلات مد و … را کنار بگذارید، یادتان باشد که کودک شما قرار نیست پاسخی برای عقده های شما داشته باشد و آیینه ای از رفتار نادرست شما باشد.
پس در این سن به ذهن سفید و پاک او احترام بگذارید و اجازه دهید که این ذهن به روند طبیعی خودش شکل بگیرد و سپس خود فرد در ادامه مسیر زندگی سلایق درست خودش را شناسایی کند.

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان