زنانه

چگونه انتخاب لباس مجلسی زنانه موفقی داشته باشیم؟

انتخاب لباس مجلسی زنانه
 • انتخاب لباس مجلسی زنانه

  از سری دغدغه هایی که معمولا بانوان در هنگام خرید دارند، انتخاب لباس مجلسی زنانه می باشد.

  چرا که برای یک بانوی شیک پوش بسیار مهم است که در انتخاب لباس مجلسی زنانه موفق باشد و در مجلس مورد نظر بتواند بدرخشد.

  در این بین فاکتور های زیادی هستند که بر انتخاب لباس مجلسی زنانه تاثیر فراوانی را می توانند داشته باشند.

  در این مقاله از ویرما  سعی داریم شما را با این فاکتور ها آشنا نماییم تا بتوانید در انتخاب لباس مجلسی زنانه به بهترین نحو عمل نمایید.

   

  فاکتور اول

  اولین فاکتور موثر در ا انتخاب لباس مجلسی زنانه می تواند جنس پارچه ی مورد نظر باشد.

  در این مبحث دو مورد مطرح است؛ یکی این که شما لباسی را بپسندید ( از لحاظ مدل) اما جنس پارچه ی آن را نپسندید و دیگر مورد این که ممکن است جنس پارچه ای که مد نظرتان است را یک لباس دارا باشد اما مدل آن را نپسندید.

  پارچه ها در انتخاب لباس مجلسی زنانه می توانند در انواع مختلف باشند که چند مورد محدود از آن ها عبارت اند از:

  پارچه ی لی، پارچه ی نخی، پارچه ی کتان، پارچه ی ابریشم، پارچه ی جیر، چرم طبیعی، پارچه ی مخمل یا کبریتی، چرم مصنوعی، پارچه ی ساتن، پارچه ی ویسکوز، پارچه ی پشمی، پارچه ی لمه، پارچه ی حریر،  پارچه ی کنفی، پارچه ی بنگالین، پارچه ی ژرژت، پارچه لینن، پارچه ی فاستونی، پارچه ی کرپ، پارچه ی استرج، تی سی، مکلون، نینون و دیگر موارد از جنس پارچه ها.

  البته باید توجه داشته باشید ممکن است برخی از موارد ذکر شده در بالا در جنس انتخاب لباس مجلسی زنانه زیاد کاربرد نداشته باشد اما ما سعی کردیم تمامی پارچه های معمول و موجود در بازار را به شما یاد آور شویم.

   

  انتخاب لباس مجلسی زنانه با توجه به قد

  قد در انتخاب لباس مجلسی زنانه تاثیر زیادی دارد، شما اگر قد بلندی دارید باید تا حد امکان از پیراهن هایی که شما را قد بلند تر نشان می دهند، مانند ماکسی ها و لباس های راسته خودداری نمایید.

  و بر عکس بهتر است اگر اندامی چاق تر دارید یا قدتان کوتاه تر از حد معمول آن است، از لباس هایی استفاده نمایید که راسته هستند، چرا که ماکسی ها چاقی شما را زیاد به چشم نمی دهند و شما را کشیده تر نشان می هند.

  با این وجود اگر لباس کوتاه تر و یا پف دار بر تن کنید، شما را گرد تر، چاق تر و کوتاه تر نشان می دهد.

  انتخاب لباس مجلسی زنانه

  هم چنین اگر جثه ی ریز و لاغری دارید شاید انتخاب لباس مجلسی زنانه از نوع  لباس های دخترانه و پرنسسی در تن شما جالب باشد.

  لباس های که پف دار هستند، یا دنباله دارند، عروسکی هستند، یا حالت کلوشی دارند و دیگر مواردی نظیر این ها می توانند بسیار برای شما مناسب باشند.

   

  اگر شما جزو کسانی هستید که هیکل تو پر تری دارید باید در انتخاب لباس مجلسی زنانه سعی داشته باشید از یقه های گرد دوری نمایید و تا حد ممکن از یقه هایی استفاده کنید که حالت 7 به خود می گیرند.

  هم چنین می توانید از لباس هایی استفاده نمایید که بالای زانو هستند.

  در انتخاب رنگ نیز در انتخاب لباس مجلسی زنانه، سعی داشته باشید تناسب رنگ را حفظ نمایید.

  به طوری که اگر پوست شما روشن است از لباس های تیره تر استفاده نمایید و اگر پوست شما تیره است از لباس های روشن تر استفاده نمایید.

  چرا که تضاد رنگی جلوه ی لباس شما را به نمایش می گذارد چرا که در پوست تیره و لباس تیره با هم، ترکیب این ها پوست شما را تیره تر به نمایش می گذارد و بر عکس، در پوست های روشن تر، اگر لباس نیز روشن تر باشد روشنی پوست را دوچندان می کند و ممکن است شیر برنج مانند شوید.

  البته اگر شما تن رنگ پوستی گندمی دارید می توانید از رنگ های روشن تر نیز استفاده نمایید، زیرا این رنگ ها به تعادل پوست شما کمک می کند.

  انتخاب لباس مجلسی زنانه

  اما در صورت روشن تر بودن از حد معمول بهتر است از این کار خودداری نمایید.

  در انتخاب

  رنگ مو و رنگ چشم نیز رنگ لباس بسیار مهم می باشد.

  اگر رنگ چشم شما آبی باشد می توانید از رنگ های گرم تر مانند نارنجی، زرد و طلایی در لباس های خود استفاده نمایید.

  اگر رنگ چشم شما سبز باشد می توانید از رنگ های قرمز، صورتی، قهوه ای در انتخاب لباس مجلسی زنانه خود استفاده نمایید.

  اگر رنگ چشم شما قهوه ای و مشکی باشد  در صورت روشن بودن رنگ پوست نیز می توانید از رنگ های خنثی مانند آبی و سبز در انتخاب لباس مجلسی زنانه خود استفاده نمایید.

  اما اگر رنگ چشم شما مشکی یا قهوه ای باشد و رنگ پوست تان نیز تیره تر باشد، می بایستی از رنگ های تند تر و شاد تر استفاده نمایید چرا که رنگ های خنثی شما را کدر تر نشان می دهند

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست