زنانه

رنگ های دخترانه برای لباس ،3 رنگ خاص آپدیت 2021

 • رنگ های دخترانه برای لباس

  رنگ ها جلوه هایی زیبایی بخش برا لباس ها هستند، چه لباس دخترانه باشد و چه پسرانه‌.

  بسیار مهم است لباسی که بر تن خود می کنید، علاوه بر تن خوری بالا به صورت تان نیز بیاید.

  این آمدن به صورت ۹۰ درصد به رنگ لباس شما مربوط می شود.

  شما باید بدانید چه نوع تُن پوستی را دارید و بر طبق آن در خرید های خود  رنگ هایی را انتخاب نمایید که به صورت و پوست شما بیاید و باعث شود جذابیت شما بیشتر شود.

  هم چنین رنگ ها می توانند به دو دسته نیز تقسیم شوند که خب البته در دنیای امروزی زیاد نقشی ندارد چرا که هم دختر ها و هم پسر ها می توانند رنگ های مختص به گروه دیگر را بپوشند و هیچ محدودیتی ندارد.

  رنگ های دخترانه برای لباس

  اما بنا به روحیات و استاندارد هایی که در نظر گرفته شده است، یک سری رنگ ها را رنگ های پسرانه می گوییم.

  رنگ های پسرانه می توانند رنگ هایی مانند آبی، مشکی، بنفش تیره، سورمه ای، قهوه ای، طوسی، خاکستری، نوک مدادی و مانند این ها باشند.

  در مقابل چون دختر ها روحیات لطیف‌تری دارند رنگ های دخترانه برای لباس نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است که این رنگ های دخترانه برای لباس می توانند رنگ های صورتی، بنفش کم رنگ و یاسی، آبی کم رنگ یا آسمانی، طلایی، قرمز، نارنجی، زرد، سفید، سبز کم رنگ و دیگر رنگ های مشابه باشند.

  البته باید در انتخاب رنگ های دخترانه برای لباس باید سن و سال را نیز لحاظ کرد.

  به طور مثال رنگ های دخترانه برای لباس یک دختر ۵ ساله با رنگ های دخترانه برای لباس یک دختر بیست ساله باید اصولا فرق هایی را داشته باشد.

  گذشته از سن وسال، مهم شاد زیستن و القای روحیه به خود است، رنگ های نیز طبق روانشناسی رنگ ها خاصیت القایی شاد یا غم بودن را دارند.

  بنابراین باید در انتخاب رنگ های دخترانه برای لباس باید همواره توجه داشت لباس هایی را انتخاب نمود که رنگ و شکل آن لباس، حال خوب را به شما القا کند و زمانی که شما آن لباس را بر تن می کنید سرشار از حس خاص و انرژی باشید.

  در این مقاله می خواهیم رنگ های دخترانه برای لباس ها را مورد بررسی قرار دهیم و آن را مورد بحث خود قرار دهیم تا بتوانیم شما را با روحیات خود و سازگاری آن ها با رنگ پوست خود بیش تر آشنا نماییم.

   

  صورتی در رنگ های دخترانه برای لباس

   

  دختر ها از بچگی با رنگ صورتی بزرگ می شوند. چرا که هر جا رویم رنگ لباس دختر بچه ها بیش تر صورتی است، در انیمیشن هایی که نگاه می کنند رنگ های دهترانه برای لباس را صورتی متوجه می شوند.

  و این گونه می شود که آن ها نیز دوس دارند همانند شاهزاده های موجود در کارتون ها پیراهن های پف دار در رنگ های دخترانه برای لباس مانند رنگ صورتی را بر تن کنند.

  هم چنین به جز پیراهن صورتی می توان لباس های دیگری نیز پوشید.

  رنگ های دخترانه برای لباس

   

  این رنگ را می توان در این پوشش ها با رنگ های دیگری نیز ست کرد.

  می توان این رنگ را هم چون خود رنگ، با رنگ ها روشن تر هم چون لیمویی یا دیگر رنگ های طیف رنگی سبز  و زرد ست نمود که ترکیب بسیار زیبایی را به شما می دهد.

   

  صورتی و نارنجی در کنار هم نیز از جمله رنگ های دخترانه برای لباس هستند که مجددا در کنار هم ترکیب درخشانی را ایجاد می کنند.

  در مورد رنگ های خنثی مانند سفید و مشکی و طوسی که نیز، باید گقت هر رنگی قابلیت ست شدن با این رنگ ها را دارد و صورتی نیز جز این دسته رنگ ها می باشد.

   

  رنگ بنفش در رنگ های دخترانه برای لباس

   

  رنگ بنفش از دیگر رنگ هایی است که جزو رنگ های دخترانه برای لباس به شمار می رود و دختر ها نیز چه بچه و چه جوان، علاقه ی زیادی به پوشیدن لباس ها به این رنگ دارند.

  این رنگ نیز همانند صورتی رنگ و روح جالبی را به استایل دختر ها می دهد و آن را جذاب تر می کند.

  دنگ بنفش در رنگ های دخترانه برای لباس نماد قدرت و رمز و راز می باشد.

  البته باید توجه داشت که زیاد سعی بر استفاده از این رنگ نداشت، چرا که از لحاظ روانشناسی در طولانی مدت بر روی روان شما تاثیر می گذارد و فشار های موجود در زندگی شما را تشدید می کند.

   

  رنگ سبز در رنگ های لباس دخترانه

   

  این رنگ بسیار مناسب استایل های دختر ها می باشد به خصوص رنگ سبز کم رنگ کع در استایل یک دختر اگر وجود داشته باشد و در صورت ست شدن با دیگر رنگ های طیف رنگی می تواند استایل یکتایی را به شما ببخشد.

  این رنگ بهتر است در کنار رنگ های سفید و خنثی استفاده شود.

  سبز

  هم چنین قابلیت این را دارد که با رنگ های زرد و نارنجی نیز ست شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست