معرفی بهترین هتل های کرمان به همراه آدرس و عکس

هتل 4 ستاره جهانگردی کرمان

 

شهر کرمان مرکز استان کرمان و از استان‌های وسیع ایران می‌باشد که در جنوب شرقی ایران قرار گرفته و از مقاصد گردشگری محبوب ایرانیان است. اگر شما هم قصد سفر به کرمان را دارید، با هر هدفی که به این شهر سفر می‌کنید، بهترین هتل های کرمان را می‌توانید در این لیست بیابید. پس از آن و برای رزرو اتاق در بهترین هتل های کرمان، کافی است که اتاق مورد نظر را به همراه تاریخ‌های اقامت خود مشخص کنید و حالا تنها چند کلیک ساده، با رزرو هتل و دریافت ووچر هتل فاصله دارید.

لیست بهترین هتل های کرمان

هتل 5 ستاره پارس کرمان

هتل پارس کرمان که در واقع بهترین هتل کرمان است، در سال 1380 تأسیس شد. این هتل عضو گروه هتل‌های پارس است و 197 باب اتاق، سوئیت و واحدهای آپارتمانی هتل پارس در 6 طبقه ایجاد شده اند. رستوران ستاره، رستوران آیینه، رستوران باغ تابستانی، کافی‌شاپ، استخر، سونا و جکوزی، سالن ورزشی، سالن‌های همایش در هتل 5 ستاره پارس کرمان فراهم شده است.

رستوران ستاره هتل کرمان واقع در همکف وعده صبحانه و رستوران آیینه هتل کرمان واقع در طبقه همکف دو وعده نهار و شام و رستوران باغ تابستانی هتل پارس با فضای باغ تابستانی وعده شام را برای مهمانان سرو می‌کند. کافی‌شاپ هتل پارس واقع در طبقه همکف از 8 صبح تا 11 شب فعال است.

آدرس هتل پارس کرمان: كرمان – بلوار جمهوری اسلامی – چهارراه فرهنگيان

هتل بوتیک 5 ستاره کاروانیکا کرمان

در لیست بهترین هتل های کرمان این بار نوبت به هتل بوتیک کاروانیکا کرمان می‌رسد. کاروان‌سرای ﻭﮐﯿﻞ ﺑﻪ‌ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭگ‌ترﯾﻦ کاروان‌سراهای ﺟﻬﺎﻥ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﻭ یک بنای تاریخی جذاب ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻗﺎﺟﺎﺭ ﺍﺳﺖ. ساخت بنای این کاروانسرا ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 1244 شمسی در دوره حکومت ﺍﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺧﺎﻥ ﻧﻮﺭﯼ ﻭﮐﯿﻞ‌ﺍﻟﻤﻠﮏ ﺁﻏﺎﺯ ﻭ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 1249 ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﭘﺴﺮﺵ مرتضی‌قلی ﺧﺎﻥ ﻭﮐﯿﻞ ﺍﻟﻤﻠﮏ ﺩﻭﻡ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪه است.

اتاق یک تخته، اتاق دو تخته توئین-دبل، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته، سوئیت گنجعلی خان برای دو نفر، سوئیت یک‌خوابه بی‌بی خاتون برای چهار نفر، کانکت روم برای پنچ نفر و سوئیت سه‌خوابه لاله خاتون برای هشت نفر را می‌توانید از طریق وب‌سایت ایران هتل با بهترین قیمت‌ها رزرو کنید و از یک اقامت لوکس در بهترین هتل بوتیک کرمان لذت ببرید.

آدرس هتل بوتیک پنج‌ستاره کاروانیکا کرمان: کرمان، کرمان خیابان شریعتی – کوچه 20 – جنب کلانتری 11 – کاروان‌سرای وکیل

هتل های 4 ستاره کرمان

هتل 4 ستاره جهانگردی کرمان

هتل جهانگردی کرمان در سال 1379 تاسیس شد. این هتل دارای یک ساختمان 2 طبقه و 61 باب اتاق است. از جمله امکانات هتل جهانگردی کرمان می‌توان به رستوران، اینترنت، پارکینگ، فروشگاه و غرفه و کافی‌شاپ اشاره کرد. این هتل عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است و به همین دلیل در مقاله بهترین هتل های کرمان جای گرفته است. لازم به ذکر است ورودی هتل دارای تعدادی پله است.

اتاق دو تخته توئین، اتاق دو تخته دبل، اتاق سه تخته، سوئیت یک‌خوابه برای سه نفر و سوئیت دوخوابه برای چهار نفر را می‌توانید در هتل چهارستاره جهانگردی کرمان رزرو کنید. رستوران هتل جهانگردی واقع در همکف با ظرفیت 150 نفر برای مهمانان مقیم هتل سه وعده صبحانه نهار و شام را سرو می‌کند. کافی‌شاپ هتل جهانگردی واقع در لابی از 12 ظهر تا 10 شب فعال است.

آدرس هتل چهارستاره جهانگردی کرمان: کرمان – بلوار جمهوری اسلامی – چهارراه شفا – هتل جهانگردی

هتل های سه ستاره کرمان

هتل 3 ستاره هیوا کرمان

محوطه هتل 3 ستاره هیوا کرمان

هتل هیوا کرمان در 4 طبقه مثبت و یک طبقه منفی با 45 واحد اقامتی در سال 1401 تاسیس شده است. لازم به ذکر است هتل در بخش ورودی دارای چند پله است. اتاق‌هایی که می‌توانید در این هتل سه ستاره رزرو کنید شامل اتاق دو تخته توئین-دبل، دبل وی آی پی، اتاق سه تخته/ سه تخته رویال و سوئیت یک‌خوابه برای دو نفر هستند و به همین دلیل در لیست بهترین هتل های کرمان جای گرفته است.

آدرس هتل سه ستاره هیوا کرمان: کرمان، کرمان بلوار کشاورز – بین کوچه 16 و 18

هتل 3 ستاره هزار کرمان

هتل هزار کرمان در سال 1372 فعالیت خود را در حوزه هتلداری و برای پذیرایی از مهمانان شهر کرمان آغاز کرد. این هتل در سه طبقه بنا شده و برای پذیرایی از گردشگران گرامی دارای 42 باب اتاق است. باتوجه ‌به این که هتل هزار از هتل‌های قدیمی و باسابقه در کرمان است، در سال 1393 باهدف ارائه خدمات مناسب‌تر بازسازی شد که این اقدامات رضایت مهمانان را به همراه داشته است. لازم به ذکر است ورودی هتل دارای 3 پله است.

اتاق‌هایی که می‌توانید در این هتل و از طریق وب‌سایت ایران هتل رزرو کنید شامل اتاق دو تخته توئین و سوئیت یک‌خوابه برای چهار نفر است. رستوران هتل واقع در طبقه 1- با ظرفیت 100 نفر سه وعده صبحانه، نهار و شام را سرو می‌کند. کافی‌شاپ هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت 50 نفر به‌صورت 24 ساعته فعال است.

آدرس هتل سه ستاره هزار کرمان: کرمان – خیابان خواجو – پارک نشاط

هتل 3 ستاره پویا کرمان

هتل پویا یکی از هتل‌های محبوب کرمان و از بهترین هتل های کرمان است. این هتل با داشتن 40 اتاق معمولی و 16 اتاق ویژه (VIP) به یکی از هتل‌های خوب کرمان از نظر مسافران قبلی تبدیل شده است. هتل پویا تمام امکانات لازم را برای یک اقامت دلپذیر و بی‌نقص را فراهم کرده است. هتل پویا به‌واسطه ارائه خدمات متنوع، در کنار امکانات ویژه و پرسنل مجرب و آموزش‌دیده، در حال حاضر یک گزینه ایده‌ال برای اقامت در شهر کرمان است.

هتل 3 ستاره گواشیر کرمان

هتل گواشیر کرمان یکی از قدیمی‌ترین  و بهترین هتل‌ های کرمان است که در سال 1370 تأسیس شد. این هتل با 4 طبقه و 80 باب اتاق آماده پذیرایی از مهمانان است. از مزایای هتل می‌توان به آن نزدیکی به دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها اشاره کرد.

در این هتل می‌توانید اتاق‌های یک تخته، دو تخته دبل/ توئین، سه تخته، چهار تخته و سوئیت یک‌خوابه برای شش نفر را با تخفیف ویژه رزرو کنید. سالن صبحانه خوری هتل واقع در طبقه دوم با ظرفیت 200 نفر وعده صبحانه را سرو می‌کند.

آدرس هتل گواشیر کرمان: كرمان – بزرگراه امام – نبش بلوار امام حسین

هتل های دو ستاره کرمان

هتل 2 ستاره ایرانگردی و جهانگردی کرمان

حیاط هتل 2 ستاره ایرانگردی و جهانگردی کرمان

هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان در سال 1394 فعالیت خود را در صنعت هتلداری شهر کرمان آغاز نمود. این هتل دارای 30 باب اتاق و واحد اقامتی است که همگی در طبقه همکف واقع شده‌اند. لازم به ذکر است هتل ایرانگردی عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است.

در این هتل که از نظر هزینه‌ها یکی از بهترین هتل های کرمان است، می‌توانید اتاق دو تخته، سه تخته و سوئیت برای چهار نفر را برای اقامت در کرمان رزرو کنید. سالن صبحانه خوری هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت 40 نفر وعده صبحانه و رستوران هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت 40 نفر دو وعده نهار و شام را سرو می‌کند. کافی‌شاپ هتل واقع در محوطه با ظرفیت 50 نفر از ساعت 18 تا 23 فعال است.

آدرس هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان: کرمان – بلوار جمهوری – جنب میراث‌فرهنگی – هتل ایرانگردی و جهانگردی (شعبه 2)

هتل 2 ستاره اخوان کرمان

هتل اخوان کرمان در سال 1363 در بلوار شهید صدوقی کرمان تأسیس شد. این هتل در زمینی با زیربنای 2 هزار مترمربع با 2 طبقه و 40 باب اتاق و واحد اقامتی فعالیت خود را در صنعت هتلداری شهر کرمان آغاز نمود . قابل‌توجه مهمانان گرامی که این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند، ورودی هتل دارای پله است. هتل اخوان دارای دوطبقه و فاقد آسانسور است. هتل دوستاره اخوان کرمان از لحاظ موقعیت مکانی در فاصله 2 کیلومتری از باغ‌موزه هرندی و 1.5 کیلومتری از بیمارستان سیدالشهدا کرمان قرار دارد.

در این هتل می‌توانید اتاق‌ها را به‌صورت ساعتی و 6 ساعته نیز رزرو کنید. اتاق‌های این هتل شامل اتاق یک تخته  و اتاق دو تخته توئین است. رستوران هتل اخوان واقع در طبقه 1- با ظرفیت 150 نفر سه وعده صبحانه نهار و شام را برای مهمانان مقیم هتل سرو می‌کند.

آدرس هتل اخوان کرمان: کرمان – بلوار شهید صدوقی

هتل 2 ستاره ناز کرمان

هتل ناز کرمان از هتل‌های باسابقه در صنعت هتلداری کرمان و از بهترین هتل کرمان از نظر قیمت است که در سال 1360 فعالیت خود را آغاز کرده است. ساختمان این هتل در سه طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و برای پذیرایی از گردشگران گرامی دارای 28 باب اتاق است. قابل‌توجه مهمانان گرامی ورودی هتل دارای پله است.

از لحاظ موقعیت مکانی این هتل در ابتدای بلوار شهید صدوقی یا جاده تهران واقع شده و مهمانان گرامی مقیم هتل می‌توانند علاوه بر اقامت در این هتل، دسترسی آسانی به مرکز شهر نیز داشته باشند. مسجد گنجعلی خان که از اماکن و آثار تاریخی در کرمان به شمار می‌رود در فاصله 3.5 کیلومتری هتل واقع شده است. می‌توانید اتاق‌های یک تخته، دو تخته دبل/توئین و سه تخته را در این هتل از طریق وب‌سایت ایران هتل با تخفیف رزرو کنید.

آدرس هتل ناز کرمان: کرمان – میدان آزادی – ابتدای بلوار شهید صدوقی (جاده تهران) – نبش چهارراه فیروزه

هتل 2 ستاره امین کرمان

این هتل که از نظر قیمت یکی از بهترین هتل های کرمان است، دارای دوطبقه همکف و اول و مجموعاً 18 باب اتاق است. لازم به ذکر است هتل امین کرمان فاقد آسانسور است. هتل دوستاره امین در شهر کرمان و در خیابان شهید چمران بنا شده است. از مزایای موقعیت مکانی مناسب هتل امین کرمان می‌توان به فاصله نزدیک و دسترسی آسان به‌صورت پیاده به مجموعه گنجعلی خان، حمام و بازار وکیل اشاره کرد. در این هتل می‌توانید اتاق دو تخته و سوئیت برای دو نفر (با آشپزخانه) را رزرو کنید.

آدرس هتل امین کرمان: کرمان – خیابان شهید چمران (سه‌راه شمال جنوبی) بعد از پاساژ فرشته – مقابل قنادی لادن

هتل 2 ستاره کرمان

هتل کرمان، کرمان در سال 1368 فعالیت خود را در صنعت هتلداری شهر کرمان آغاز نمود . این هتل در یک ساختمان یک طبقه بنا شده است و دارای 38 باب اتاق و واحد اقامتی است. قابل‌توجه مهمانان گرامی هتل کرمان فاقد آسانسور و در قسمت ورودی دارای تعدادی پله است.

هتل دوستاره کرمان، در بلوار ترمینال قدیم واقع شده است و فاصله آن تا اماکن تاریخی و تفریحی از جمله مجموعه گنجعلی خان، بازار مسگرها و بازار بزرگ کرمان حدود 4 کیلومتر است. اتاق‌های هتل کرمان شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، دو تخته توئین، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته است. رستوران هتل واقع در طبقه 1- و فاقد آسانسور برای مهمانان هتل صبحانه نهار و شام را سرو می‌کند.

آدرس هتل دوستاره کرمان: کرمان – بلوار قدس – ابتدای بلوار ترمینال قدیم

این مطلب از مقاله بهترین هتل های کرمان زیباترین شهر کویری ایران وبسایت ایران هتل آنلاین برگرفته شده است.

مشاهده محصولات ویرما

دسته‌های محصولات

آخرین محصولات 

649,000تومان

499,000تومان

475,000تومان

369,000تومان

349,000تومان

379,000تومان

589,000تومان

599,000تومان

749,000تومان

599,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

549,000تومان

569,000تومان