زنانه

چه رنگ هایی در رنگ لباس مجلسی بهترین است؟

 • رنگ لباس مجلسی

  لباس های مجلسی، لباس هایی هستند که به طور معمول آن ها را برای مکان ها و  زمان هایی خاص استفاده می کنیم.

  این مکان ها و زمان های خاص می توانند عروسی، تولد، نامزدی، عقد، جشن فارغ التحصیلی، ختم، عزاداری و دیگر مراسم ها باشند.

  برای جشن های خاص مانند عروسی، نامزدی، عقد و غیره به طور معمول از لباس های شب در لباس مجسی استفاده می کنیم.

  رنگ لباس مجلسی ها بسیار مهم است. چرا که این رنگ لباس مجلسی باید به صورت شما بیاید، به تن شما فیت باشد، رنگ آن یکتا باشد و هم چنین رنگ لباس مجلسی به گونه ای باشد که باعث شود شما در مجلس موجود بدرخشید و یگانه ی مجلس باشید.

  رنگ لباس مجلسی

   

  نحوه ی انتخاب کردن رنگ لباس مجلسی

  شما باید در انتخاب رنگ لباس مجلسی نکاتی را رعایت نمایید  که در زیر به تعدادی از آن موارد اشاره می نماییم.

   

  رنگ لباس مجلسی در افراد با پوست های تیره

  افراد با پوست تیره که این تیرگی می تواند از برنزگی رنگ پوست باشد یا از سبزه بودن رنگ پوست حاصل شود، باید سعی کنند  در رنگ لباس مجلسی خود دقت بیش تری را به خرج دهند.

  چرا که این افراد به گونه ای هستند که رنگ لباس مجلسی در بعضی از رنگ های به خصوص به صورت و پوست تن آن ها نمی آید.

  یکی از این رنگ لباس مجلسی ها که به افراد با پوست های تیره معمولا نمی آید، رنگ های سرد می باشد.

  چون به طور معمول لباس های مجلسی یک رنگ یا در نهایت ترکیبی از دو یا سه رنگ هستند، پس بهتر است افراد با پوست های تیره تا حد امکان از از رنگ های سرد خودداری کنند.

  پارچه لباس مجلسی

  برای مثال شما فردی با پوست تیره را تصور کنید که رنگ لباس مجلسی او رنگ آبی یخی می باشد. مسلم است که این لباس هر چقدر هم که شیک و گران قیمت باشد در تن این فرد ذات واقعی خود را آشکار نمی کند که هیچ، بلکه این فرد را زشت تر نیز نشان می دهد.

  چرا که افراد تیره به طور معمول خود دارای تناژ پوستی سرد هستند و لباس های با تناژ سرد نیز پوست آن ها را سرد و بی روح نشان می دهد و  کدر تر می کند.

  این افراد در انتخاب رنگ لباس مجلسی خود، باید سعی داشته باشند از رنگ های تند تر و گرم تر استفاده نمایند.

  برای مثال این افراد در رنگ های طیف رنگی سبز، قرمز، زرد، سفید، صورتی پر رنگ، بنفش، سرمه ای، آبی پر رنگ و رنگ هایی از این قبیل می توانند زیباتر بدرخشند.

  و برعکس رنگ هایی مانند کرمی، قهوه ای، صورتی کم رنگ، آبی یخی، نقره ای، یاسی و از این قبیل رنگ لباس مجلسی می تواند چهره و پوست آن ها را کدر تر نشان دهد.

  رنگ لباس مجلسی

  البته باید در انتخاب رنگ لباس مجلسی توجه دشات که رنگ هایی مانند مشکی رنگ هایی هستند که به هر نوع پوستی تقریبا می آیند و هر طیف رنگی ای که در پوست خود داشته باشید می توانید از رنگ مشکی در پوست خود استفاده نمایید.

   

  رنگ لباس مجلسی در افراد با پوست های روشن

  این افراد در انتخاب رنگ لباس مجلسی دست شان باز تراست. چرا که این نوع پوست ها تقریبا پوستی هستند که می توانند هر نوع رنگی را بر روی پوست خود تجربه نمایند.

  البته باید توجه داشت که این نوع رنگ پوست ها نیز در انتخاب رنگ لباس مجلسی، تا حد امکان از رنگ های بی روح و کدر  و مات دوری کنند، چرا که این نوع رنگ لباس، بی روحی را به وجود شما نیز القا می نماید.

  رنگ لباس مجلسی با تزئینات

  علاوه بر رنگ پس زمینه، رنگ تزئینات لباس نیز در  لباس مجلسی تاثیر گذار است.

  این تزئینات می توانند تزییناتی باشند که روی دامن لباس قرار می گیرند، گل های روی بالا تنه ی لباس مجلسی و یا شال همراه با لباس مجلسی باشند.

  بهتر است لباسی که انتخاب می کنید، تزئینات رویی آن همرنگ با پس زمینه ی آن باشد و یا حداقل آن تزئیناتی رنگی پس زمینه را  بر روی لباس طی کنند.

  هم چنین می توانید شالی را همراه با لباس مجلسی خود انتخاب نمایید که رنگ آن با رنگ لباس مجلسی شما یکسان باشد و یا همان طور که گفته شد طیف رنگی آن را طی نماید.

   

   

  قرمز در رنگ لباس مجلسی

  یکی از معمول ترین لباس های شب یا مجلسی که بیش تر مردم علاقه به پوشیدن آن دارند، لباس قرمز رنگ است که شوق زیادی را در چهره ی شما نمایان می سازد و باعث می شود شما در تاریکی شب، درخشش زیادی را با این لباس مجلسی به خود بگیرید.

  این لباس می تواند جنسی از مخمل داشته باشد یا دیگر جنس هایی که پارچه ی آن زیبا باشد و باعث شود شما زیبا تر از حد معمول باشید و در تمام شب بدرخشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست